ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | English
arthik abhiyan

यसरी मनाईंयो टुँडिखेलमा ७०औं प्रजातन्त्र दिवस (फोटो फिचर)

३८  मिनेट
यसरी मनाईंयो टुँडिखेलमा ७०औं प्रजातन्त्र दिवस (फोटो फिचर)
फागुन ७, काठमाडौं । १०४ वर्षको जहानिया राणाशासन अन्त्य भई देशमा प्रजातन्त्र बहाली भएको दिन फागुन ७ को सम्झनामा बुधवार ७०औं राष्ट्रिय प्रजातन्त्र दिवस देशभर विविध कार्यक्रम गरी मनाइ...
New Business Age Magazine
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

वुहानबाट ल्याइएका सवै नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको  संक्रमण भेटिएन
वुहानबाट ल्याइएका सवै नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको  संक्रमण भेटिएन
फागुन ७, काठमाडौं । चीनको वुहानबाट केहि दिन अघि उद्दार गरि ल्याइएका १७५ जना नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको संक्रमण नदेखिएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले बुधवार बताएको छ । उक्त मन्त्रालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा सचिव खगराज दाहालले भक्तपुरको खरिपाटी......

Aarthik Abhiyan
कार्यक्रम शुरू हुनै लाग्यो
माननीय मन्त्रीज्यू मन्त्रीज्यूका दाँया–बाँया उभिने भीआईपीज्यूहरू कार्यक्रमका सभापतिज्यू प्रमुख अतिथिज्यू (बाटोमा आउँदै) उपप्रमुख अतिथिज्यू विशेष अतिथिज्यू अतिथिज्यूहरू मञ्चमा आसीन अन्य गज...... Hamro Patro NBA FEB 2020
NBA Job Vacancy

वुहानबाट ल्याइएका सवै नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको  संक्रमण भेटिएन
वुहानबाट ल्याइएका सवै नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको  संक्रमण भेटिएन

फागुन ७, काठमाडौं । चीनको वुहानबाट केहि दिन अघि उद्दार गरि ल्याइएका १७५ जना नेपाली विद्यार्थीमा कोरोना भाइरसको संक्रमण नदेखिएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले बुधवार बताएको छ । उक्त मन्त्रालयमा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा सचिव खगराज दाहालले भक्तपुरको खरिपाटी......

Nepal Life Insurance

सेञ्चुरी कमर्सियलको स्वतन्त्र सञ्चालकमा प्रधान नियुक्त
सेञ्चुरी कमर्सियलको स्वतन्त्र सञ्चालकमा प्रधान नियुक्त

फागुन ७, काठमाडौं । सेञ्चुरी कमर्सियल बैंक लिमिटेडको स्वतन्त्र सञ्चालकमा प्रा.डा. गीता प्रधान नियुक्त भएकी छन् । बैंकको फागुन ६ गते बसेको ३०५औं सञ्चालक समितिको बैैठकले प्रधानलाई नियुक्त गर्ने निर्णय गरेको हो । 

सिटिजन्स बैंकको सहयोग त्रिभुवन माविलाई 
सिटिजन्स बैंकको सहयोग त्रिभुवन माविलाई 
काठमाडौं (अस) । सिटिजन्स बैंक इन्टरनेशनलले जाजरकोटकोे नलगाड नगरपालिका–७ स्थित श्री त्रिभुवन माध्यमिक व... Aarthik Abhiyan Podcast
Mango Tech Digital Marketing Solution
Aarthik Abhiyan Epaper
Frox Job

अर्गानिक नगर बनाउन कम्पोष्ट मल उत्पादन शुरु 
अर्गानिक नगर बनाउन कम्पोष्ट मल  उत्पादन शुरु 

फागुन ७, खोटाङ  । दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका–२ सोल्मामा स्थापना गरिएको कम्पोष्ट मल उद्योगबाट परीक्षण उत्पादन शुरु भएको छ । १५ ओटा वडा रहेको उक्त नगरपालिकालाई अर्गानिक नगर बनाउने उद्देश्यले स्थापना गरिएको उद्योगबाट शुक्रवारदेखि......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरस प्रभावित क्षेत्रका नेपालीलाई फर्काउन सरकारी निकायबीच किन समन्वय हुन नसकेको होला ?

  •   क) पूर्व तयारी नभएर
  •   ख) जस कसले लिने होडबाजीले होला
  •   ग) थाहा छैन
Subisu Gig Fiber

कोरोना भाइरससँग लड्न एचआईभीको औषधि परीक्षण गर्दै जापान
कोरोना भाइरससँग लड्न एचआईभीको औषधि परीक्षण गर्दै जापान

फागुन ७, टोकियो (जापान) । जापानले कोरोना भाइरस संक्रमितको उपचारमा एचआईभीको औषधि प्रयोग गर्ने भएको छ । भाइरसले अर्थतन्त्र र जनस्वास्थ्यमा जोखिम बढ्न थालेपछि जापानले यस्तो कदम चाल्न लागेको हो ।  ‘सकेसम्म चाँडै एचआईभीको औषधि नोभेल कोरोना भाइरसमा प्रयोग गर्न सरकारले क्लिनिकल परीक्षणको तयारी गरिरहेको छ’ पत्रकार सम्मेलनमा सरकारका शीर्ष प्रवक्ता योशिहिदे सुगाले मंगलवार भने । यद्यपि, उनले औषधिको प्रयोगलाई अनुमति दिन कति समय लाग्छ भन्नेबारे भने केही पनि बताएका छैनन् । योकोहामा बन्दरगाहमा रहेको क्रुज जहाजमा भाइरस संक्रमितको संख्या दिन......

दिगो स्रोत नहुँदा नगरमा बजेट अभाव छ
दिगो स्रोत नहुँदा नगरमा बजेट अभाव छ

स्थानीय निकायको निर्वाचन हुनुभन्दा ६ महीनाअघि घोषणा भएको हो, वराहक्षेत्र नगरपालिका । साविक पाँच गाउँपालिकालाई समेटेर नगरपालिका घोषणा गरिएको हो । नगरपालिकामा जनप्रतिनिधिले अढाई वर्ष बिताइसकेका छन् । नेपालको संविधानले दिएको अधिकार अनुसार हरेक स्थानीय त......

स्थानीय अर्थतन्त्र चलायमान बनाउँदै “विराट एक्स्पो २०७६”
स्थानीय अर्थतन्त्र चलायमान बनाउँदै “विराट एक्स्पो २०७६”

विराटनगर । विराटनगरमा शुक्रवारदेखि विराट एक्स्पो २०२० शुरू हुँदै छ । उद्योग संगठन मोरङको आयोजना तथा नोबेल मेडिकल कलेज तथा टिचिङ हस्पिटलको प्रमुख प्रायोजक रहेको एक्स्पोको सम्पूर्ण तयारी पूरा भएको जानकारी आयोजकले बुधवार नै दिइसकेका छन् । अर्थमन्त्री डा......