ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रद्वारा १९ लाख राजस्व संकलन

१  घण्टा  ४  मिनेट
शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रद्वारा १९ लाख राजस्व संकलन
मङ्सिर १४, दोलखा । दोलखाको शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रले गत आथिक वर्षमा करीब १९ लाख राजस्व संकलन गरेको छ । केन्द्रले किवी लगायत विभिन्न फलफूलका बिरुवा, फल तथा तरकारी विक्रीबाट उक्त परिमाणमा राजस्व संकलन गरेको हो । केन्द्रले आफूले उत्पादन गरेका किवी, स्याउका विरुवा, किवी फल तथा आलु लगायत उत्पादन विक्रीबाट आर्थिक वर्ष २०७६–७७ मा कुल...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

अरुण भ्याली हाइड्रोको ५.२६ % लाभांश प्रस्ताव 
अरुण भ्याली हाइड्रोको ५.२६ % लाभांश प्रस्ताव 
मंसिर १४, काठमाडौं । अरुण भ्याली हाइड्रोपावरले यस वर्षका लागि ५ दशमलव २६ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ ।  कम्पनीको मंसिर १४ गतेको सञ्चालक समितिको बैठकले आगामी साधारण सभाले पारित गरेपश्चात वितरण गर्ने गरी ५ प्रतिशत बोनस शेयर र कर प्रयोजनका ल......

Aarthik Abhiyan
राष्ट्रिय गाली प्रतियोगिता
देशमा भयंकर लोकतान्त्रिक व्यवस्था छ । यो व्यवस्था बचाउन भनेरै त हात–खुट्टा फालेर र मुखै छाडेर लागेका छन् नेताहरू । त्यसैले लोकतन्त्रले दिएको वाक्स्वतन्त्रता पूर्णरूपमा उपयोग गरिरहेका छन् । देशमा...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

पर्वतीय उडानमा विभिन्न एयरलाइन्सद्वारा आकर्षक छूट प्याकेज घोषणा        
पर्वतीय उडानमा विभिन्न एयरलाइन्सद्वारा आकर्षक छूट प्याकेज घोषणा        

मंसिर १४, काठमाडौं । बन्दाबन्दीको आठ महीनापछि शुरु भएको पर्वतीय उडान (माउन्टेन फ्लाइट) मा यात्रुलाई आकर्षण गर्न एयरलाइन्सबीच प्रतिस्पर्धा नै चलेको छ । निजी क्षेत्रका अग्रणी वायुसेवा प्रदायक कम्पनी बुद्ध एयर र यती एयरलाइन्सले पर्वतीय उडानमा विशेष छ......

Nepal Life Insurance

अरुण भ्याली हाइड्रोको ५.२६ % लाभांश प्रस्ताव 
अरुण भ्याली हाइड्रोको ५.२६ % लाभांश प्रस्ताव 

मंसिर १४, काठमाडौं । अरुण भ्याली हाइड्रोपावरले यस वर्षका लागि ५ दशमलव २६ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ ।  कम्पनीको मंसिर १४ गतेको सञ्चालक समितिको बैठकले आगामी साधारण सभाले पारित गरेपश्चात वितरण गर्ने गरी ५ प्रतिशत बोनस शेयर र कर प्रयोजनका ल......

ग्लोबल आइएमईको नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर कास्कीमा
ग्लोबल आइएमईको नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर कास्कीमा
काठमाडौं (अस) । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले आफ्नो नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर सञ्चालनमा ल्याएको छ । सेवाग्राहीको ब... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Oct_Nov_cover

शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रद्वारा १९ लाख राजस्व संकलन
शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रद्वारा १९ लाख राजस्व संकलन

मङ्सिर १४, दोलखा । दोलखाको शीतोष्ण फलफूल रूटस्टक विकास केन्द्रले गत आथिक वर्षमा करीब १९ लाख राजस्व संकलन गरेको छ । केन्द्रले किवी लगायत विभिन्न फलफूलका बिरुवा, फल तथा तरकारी विक्रीबाट उक्त परिमाणमा राजस्व संकलन गरेको हो । केन्द्रले आफूले उत्पादन ग......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 
अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 

मंसिर १३, वाशिङटन डीसी (अमेरिका) । दक्षिण कोरियाली अटो निर्माता कम्पनीहरु ह्यन्दे र कियालाई अमेरिकी नियामकहरुले जरिवाना तिराएका छन् ।  इञ्जिन फेल हुन सक्ने १० लाखभन्दा बढी सवारीसाधन फिर्ता बोलाउन ढिलाई गरेको भन्दै जरिवाना र सवारी साधनको सुरक्षामा सुधारका लागि कम्पनीहरुले १३ करोड ७० लाख डलर तिर्नु पर्ने भएको छ । जरिवानाको घोषणा नेशनल हाइवे ट्राफिक सुरक्षा प्रशासनले शुक्रवार गरेको हो ।  यो सँगै सन् २०११ को मोडल वर्षसम्मका ती विविध मोडलका सवारी साधन फिर्ता सम्बन्धमा कम्पनीले ढिलाई गरेको विषयमा तीन वर्षिय सरकारी अनुसन्धान सल्टि......

कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं
कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं

‘आजको हजार, भोलिको हजारौं हजार’ नाराका साथ एनआईसी एशिया क्यापिटलले पहिलो खुलामुखी योजना सञ्चालनको तयारी गरिरहेको छ । रू. ५० करोड आकार भएको एनआईसी एशिया डाइनामिक डेप्ट फण्ड नामक यस योजना नेपालमै नयाँ प्रकारको हुने योजना व्यवस्थापक एनआईसी ए......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......