ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त

६  घण्टा  ४  मिनेट
सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त
मघ १४, काठमाडौं । सुपर मादी हाइड्रोपावर कम्पनीको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त भएको छ । कम्पनीेले सर्वसाधारण लगानीकर्तामा आईपीओ निष्कासन गर्नको लागि सानिमा क्यापिटल लिमिटेडलाई निष्कासन तथा विक्री प्रबन्धकको रुपमा नियुक्त गरेको छ । कम्पनीेले ३१ करोड रुपैयाँको आईपीओ जारी गर्ने भएको हो । सो क्रममा सानिमा क्यापिटल लिमिटेडका तर्फबाट प्रमु...
Women Entrepreneurs
Prabhu Bank

कामना सेवा विकास बैंकको १० वर्षे ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि निष्कासन हुँदै
कामना सेवा विकास बैंकको १० वर्षे ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि निष्कासन हुँदै
माघ १४, काठमाडौं । कामना सेवा विकास बैंक लिमिटेडले रु. १००० प्रति ऋणपत्रका दरले १० लाख कित्ताले हुन आउँने रु. १ अर्ब बराबरको ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि खुला गर्ने भएको छ । बैंकले ९ प्रतशित व्याजदरको १० वर्षे ऋणपत्र निष्कासन गर्न लागेको हो । बैकले जारी गर्......

Aarthik Abhiyan
एउटा अचम्मको देश
संसारमा एउटा यस्तो अचम्मको देश छ, जहाँ पूर्ण स्वतन्त्रता छ । त्यहाँ सबै मानिसले पूर्णरूपमा सबै किसिमका स्वतन्त्रता उपभोग गर्न पाएका छन् । यहाँसम्म कि हरेक संस्था, संगठन, एकाइहरू पनि पूर्ण स्वतन्त्र छन...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

भारतीय राजदूतावासद्वारा ७२ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा रकम प्रदान
भारतीय राजदूतावासद्वारा ७२ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा रकम प्रदान

माघ १४, काठमाडौं । यहाँस्थित भारतीय राजदूतावासले भारतको ७२ औं गणतन्त्र दिवसको अवसरमा बुधवार वीर नारी, मृतक सैनिकका श्रीमती र मृतक सैनिकका निकटतम नातेदारलाई ३६ दशमलव ८ करोड रुपियाँ वितरण गरी सम्मान गरेको छ । सो अवसरमा राजदूतावासले नेपालका ५० ओटा पु......

Nepal Life Insurance

सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त
सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त

मघ १४, काठमाडौं । सुपर मादी हाइड्रोपावर कम्पनीको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त भएको छ । कम्पनीेले सर्वसाधारण लगानीकर्तामा आईपीओ निष्कासन गर्नको लागि सानिमा क्यापिटल लिमिटेडलाई निष्कासन तथा विक्री प्रबन्धकको रुपमा नियुक्त गरेको छ । कम्पनीे......

सिटिजन्स बैंक–वन डे थ्रिडी आर्ट रेस्टुराँ सम्झौता
सिटिजन्स बैंक–वन डे थ्रिडी आर्ट रेस्टुराँ सम्झौता
काठमाडौं (अस) । सिटिजन्स बैंक इन्टरनेसनल र वन डे थ्रिडी आर्ट रेस्टुरेन्ट, कुमारीपाटी, काठमाडौंबीच सिटिजन्स बैं... Subisu Gig Fiber
NBA_Oct_Nov_cover

महिलाको नामको जग्गासहितको कृषि गणना गरिंदै
महिलाको नामको जग्गासहितको कृषि गणना गरिंदै

माघ १४, चितवन । नेपाल सरकारले १० वर्षमा गरिने गणनामध्ये कृषि गणनाको लागि तयारी शुरु गरेको छ । आगामी २०७८ सालमा तराईका जिल्लामा २०७८ साल पुसदेखि फागुनमा हुने गणनामा महिलाको नाममा रहेको जग्गासहितको गणना गर्न लागिएको हो ।  यसको तयारीको लागि चितव......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

एक्स बक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि 
एक्स बक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि 

माघ १४, सन फ्रान्सिस्को (अमेरिका) । अमेरिकी बहुराष्ट्रिय प्रविधि कम्पनी माइक्रोसफ्टको गेमिङ कन्सोल एक्सबक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि भएको छ ।  कोरोना भाइरसको महामारीबीच यसको माग बढेसँगै कम्पनीको मुनाफा पनि बढेको छ । गत वर्षको सोही अवधिको तुलनामा डिसेम्बर ३१ सम्मको तीन महीनामा एक्सबक्सको विक्री ४० प्रतिशतले बढेको छ ।  महामारीका समयमा विश्वभर घरबाटै काम गर्ने नीति अपनाउँदा माइक्रोसफ्टको एज्यूर क्लाउड कम्प्युटिङ सेवाको विक्री पनि ५० प्रतिशतले बढेको बताइएको छ । महमारीका कारण कयौं कम्पनीहरुले रिमोट वर्किङ अपनाउन थालेका छन् । घरबाहिर......

सिस्टममा ‘ब्रेक थ्रू’ गर्न राजनीतिक अस्थिरता बाधक बन्न सक्छ
सिस्टममा ‘ब्रेक थ्रू’ गर्न राजनीतिक अस्थिरता बाधक बन्न सक्छ

कोभिड–१९ ले मुलुकको अर्थतन्त्रमा पारेको असर, समग्र विकास प्रणालीमा रहेका समस्या, यसको समाधान, अबको रणनीतिका बारेमा राष्ट्रिय योजना आयोगका उपाध्यक्ष प्राडा पुष्पराज कँडेलसँग आर्थिक अभियान दैनिकका विजय दमासेले गरेको कुराकानीको सार : कोभिडपछिको......

यसरी पाइन्छ आम्दानीअनुसारको घर कर्जा
यसरी पाइन्छ आम्दानीअनुसारको घर कर्जा

काठमाडौं । बैंक तथा वित्तीय संस्थाहरूले घर बनाउने प्रयोजनका निम्ति जग्गा खरिद गर्न, घर निर्माण गर्न, घरको तला थप्नेजस्ता व्यक्तिगत प्रकृतिका घरजग्गामा कर्जा दिँदै आएका छन् । घरजग्गाका लागि ऋण लिनुअघि यस्तो कर्जाको नीतिगत व्यवस्थाबारे सामान्य जानकारी......