ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशनले गर्‍यो १०.५२ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव 

१५  मिनेट
लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशनले गर्‍यो १०.५२ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव 
मंसिर ११, काठमाडौं । लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशन (नेपाल) लिमिटेडले आर्थिक वर्ष २०७५/७६ को मुनाफाबाट १० दशमलव ५२६३ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ ।  कम्पनीको बुधवार बसेको सञ्चालक समितिको बैठकले हाल कायम चुक्तापूँजीको १० प्रतिशत बोनस शेयर र कर प्रयोजनका लागि शून्य दशमलव ५२६३ प्रतिशत नगद लाभांश दिने प्रस्ताव गरेको हो ।  हाल कम्पनीको च...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

राष्ट्र बैंकको त्रैमासिक प्रतिवेदन : अर्थतन्त्रका प्रमुख सूचक सकारात्मक
राष्ट्र बैंकको त्रैमासिक प्रतिवेदन : अर्थतन्त्रका प्रमुख सूचक सकारात्मक
काठमाडौं । कोरोना महामारीबाट अर्थतन्त्रमा असर परे पनि अर्थतन्त्रका मुख्य सूचकहरू भने सकारात्मक देखिएका छन् । वैदेशिक व्यापार, विप्रेषण आप्रवाह, शोधनान्तर स्थितिजस्ता प्रमुख सूचकहरूमा सुधार आएको पाइन्छ । नेपाल राष्ट्र बैंकले बुधवार सार्वजनिक गरेको......

Aarthik Abhiyan
वाह ! वाह ! संघीयता
देशमा संघीयता किन ल्याइएको थियो ? यो किन चाहिएको थियो ? पहिचानका लागि ? प्रतिनिधित्वका लागि ? विकासका लागि ? संघीयताबाट हासिल चाहिँ के के भयो त भन्ने जस्ता प्रश्नहरू केही समययता बारम्बार उठिरहेका छन्...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

विप्रेषण वृद्धि जारी
Aarthik Abhiyan

काठमाडौं । वैदेशिक रोजगारीका लागि श्रमस्वीकृति लिनेको संख्या घटे पनि चालू आर्थिक वर्ष २०७७/७८ को असोज महीनामा समेत विप्रेषण आप्रवाह वृद्धि भएको छ । नेपालमा औसतमा मासिक ७३ अर्ब रुपैयाँको हारहारीमा विप्रेषण भित्रिने गर्छ । तर, गत असोजमा औसतभन्दा बढी......

Nepal Life Insurance

लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशनले गर्‍यो १०.५२ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव 
लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशनले गर्‍यो १०.५२ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव 

मंसिर ११, काठमाडौं । लाइफ इन्स्योरेन्स कर्पोरेशन (नेपाल) लिमिटेडले आर्थिक वर्ष २०७५/७६ को मुनाफाबाट १० दशमलव ५२६३ प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ ।  कम्पनीको बुधवार बसेको सञ्चालक समितिको बैठकले हाल कायम चुक्तापूँजीको १० प्रतिशत बोनस शेयर र कर......

एनआईसी एशिया बैंकको ‘फोटो–पात्रो २०७८’
एनआईसी एशिया बैंकको ‘फोटो–पात्रो २०७८’
काठमाडौं । एनआईसी एशिया बैंकले ‘फोटो–पात्रो २०७८’ नामक फोटो प्रतियोगिता सुरु गरेको छ  ।... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Oct_Nov_cover

टरिगाउँ विमानस्थलमा इन्धन डिपो स्थापना गरिँदै
टरिगाउँ विमानस्थलमा इन्धन डिपो स्थापना गरिँदै

दाङ । दाङको तुलसीपुरस्थित टरिगाउँ विमानस्थलमा हवाई इन्धन डिपो स्थापना गरिने भएको छ । डिपोको स्थायी संरचना निर्माणका लागि ठाउँसमेत छनोट भइसकेकाले काम तत्काल शुरू हुने नेपाल आयल निगमका कार्यकारी निर्देशक सुरेन्द्र कुमार पौडेलले जानकारी दिएका छन् । &......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

‘बिट्क्वाइनको भाउ ७४ हजार डलर पुग्न सक्छ’
‘बिट्क्वाइनको भाउ ७४ हजार डलर पुग्न सक्छ’

मंसिर १०, टोकियो (जापान) । हालैका दिनमा भर्चुअल मुद्रा बिट्क्वाइनको भाउ निरन्तर बढिरहेको छ । भाउ बढ्ने क्रमको यो शुरुआत मात्रै हुन सक्ने र भाउ बढेर आगामी वर्ष ७४ हजार डलरसम्म पुग्न सक्ने बताइएको छ ।  मंगलवार बिट्क्वाइनको भाउ ३ दशमलव ५ प्रतिशतले बढेर प्रतिगोटा १९ हजार डलरमाथि पुगेको थियो । यस वर्षको अहिलेसम्मको अवधिमा भाउ १६६ प्रतिशतले बढिसकेको छ । हालैका दिनमा पेपल, स्क्वायर जस्ता फिनटेक कम्पनीहरु क्रिप्टो बजारमा प्रवेश गरेकोले पनि क्रिप्टोर बजार बुलिश बनेको हो ।  सन् २०१४ मा बिट्क्वाइनको भाउ बढेको थियो अनि सन् २०१५ मा यो घट्यो......

बजेटमा ‘असारे प्रवृत्ति’ अन्त्य गर्दै अर्थतन्त्रलाई गतिशील बनाउने हाम्रो प्रयास छ
बजेटमा ‘असारे प्रवृत्ति’ अन्त्य गर्दै अर्थतन्त्रलाई गतिशील बनाउने हाम्रो प्रयास छ

सुदूरपश्चिम प्रदेशले सीमित स्रोत साधनकाबीच जनताका इच्छा आकांक्षालाई सम्बोधन गर्नेगरी प्राथमिकताहरू तय गरेको आर्थिक मामिला तथा योजनामन्त्री झपटबहादुर बोहरा बताउँछन् । प्रदेश सरकारले गरीबी निवारणका लागि रू. १ अर्ब ५० करोड र उद्योग व्यवसाय प्रवर्द्धनका......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......