ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना संक्रमितको संख्या ७४९९१, ३३३ जनाको मृत्यु

१७  मिनेट
काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना संक्रमितको संख्या ७४९९१, ३३३ जनाको मृत्यु
कात्तिक १४, काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या हालसम्म ७४ हजार ९९१ जना पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार यो संख्या हालसम्मको गरी काठमाडौं, ललितपुर र भक्तपुर जिल्लाको समेत गरी हो । हालसम्म कोरोना संक्रमणका कारण हालसम्म काठमाडौं उपत्यकामा ३३३ जनाका मृत्यु भएको छ । मन्त्रालयका अनुसार हालसम्म काठमाडौ...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

थप १६ जनाको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या १ लाख ६८ हजार २३५ पुग्यो
थप १६ जनाको कोरोना संक्रमणबाट मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या १ लाख ६८ हजार २३५ पुग्यो
कात्तिक १४, काठमाडौं । नेपालमा शुक्रवार थप ३ हजार ५१७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार नेपालमा शु्क्रवारसम्म सक्रिय संक्रमितको संख्या ३८ हजार ३५७ जना रहेका छन् ।  योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको......

Aarthik Abhiyan
बदलिँदै छ देश र दशैं
विगतका वर्षमा जस्तो चाडको रौनक नदेखिए पनि यसपालिको दशैं पनि घटस्थापनाको दिनदेखि नै शुरू भैसकेको छ । साँझ बिहानको छाक जुटाउनै नपाउनेलाई के को दशैं भन्नुहोला । तर सबैले खान पाइरहेकै छन् त ! खसी खानेहरूल...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना संक्रमितको संख्या ७४९९१, ३३३ जनाको मृत्यु
काठमाडौं उपत्यकामा कोरोना संक्रमितको संख्या ७४९९१, ३३३ जनाको मृत्यु

कात्तिक १४, काठमाडौं । काठमाडौं उपत्यकामा हालसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या हालसम्म ७४ हजार ९९१ जना पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका अनुसार यो संख्या हालसम्मको गरी काठमाडौं, ललितपुर र भक्तपुर जिल्लाको समेत गरी हो । हालसम्म कोरोना संक्र......

Nepal Life Insurance

नागरिक लगानी कोषको संस्थापक शेयरमा बोलपत्र पेश गर्ने आज अन्तिम दिन 
नागरिक लगानी कोषको संस्थापक शेयरमा बोलपत्र पेश गर्ने आज अन्तिम दिन 

कात्तिक १४, काठमाडौं । असोज ३० गतेदेखि विक्रीमा आएको नागरिक लगानी कोषको संस्थापक शेयरमा गोप्य शिलबन्दी बोलपत्र पेश गर्ने शुक्रवार अन्तिम दिन रहेको छ ।   प्रिमियर इन्स्योरेन्स कम्पनीको स्वामित्वमा रहेको ५० हजार कित्ता संस्थापक शेयर कम्पनी......

मनमोहन अस्पताललाई सिद्धार्थ बैंकको सहयोग
मनमोहन अस्पताललाई सिद्धार्थ बैंकको सहयोग
काठमाडौं । सिद्धार्थ बैंक लिमिटेडले फर्पिङस्थित मनमोहन स्मृति सामुदायिक अस्पताललाई आर्थिक सहयोग गरेको छ । बैंक... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Aug_COVER

बजार भाउभन्दा बढी मूल्य परेपछि चामल विक्री गर्न समस्या      
बजार भाउभन्दा बढी मूल्य परेपछि चामल विक्री गर्न समस्या      

कात्तिक १४,  सुदूरपश्चिम(धनगडी) ।बजार भाउभन्दा बढी मूल्य पर्न थालेपछि खाद्य व्यवस्था तथा व्यापार कम्पनी लिमिटेडद्वारा खाद्यान्न अभाव हुने जिल्लामा आपूर्ति गरिने चामल विक्री गर्न समस्या हुनेगरेको छ ।            &nb......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

कोरोना महामारी : विश्वभर कोरोना संक्रमिको संख्या ४ करोड ५० लाख नाघ्यो    
कोरोना महामारी : विश्वभर कोरोना संक्रमिको संख्या ४ करोड ५० लाख नाघ्यो    

कात्तिक १४, न्यूयोर्क । विश्वभरी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण संक्रमित भएकाहरुको संख्या ४ करोड ५० लाखभन्दा बढी पुगेको छ ।            जोन्स हप्किन्स विश्वविद्यालयले सार्वजनिक गरेको पछिल्लो विवरण अनुसार विश्वभरी ४ करोड ५० लाख १८ हजार ३५४ जना संक्रमित भएका छन् ।            कोरोनाका कारण विश्वभरी अहिलेसम्म ११ लाख ८० हजार मानिसको मृत्यु भएको पनि विवरणहरुमा बताइएको छ । संक्रमित भएकाहरुको संख्याका आधारमा हेर्दा सबैभन्दा धेरै प्रभावित अमेरिका रहेको छ भने दोस्रोमा भारत, तेस्र......

समग्र म्युचुअल फण्डलाई नै उकास्ने रणनीतिका साथ अघि बढेका छौं
समग्र म्युचुअल फण्डलाई नै उकास्ने रणनीतिका साथ अघि बढेका छौं

यस वर्षभित्र सीबीआईएल क्यापिटलका थप दुई योजना सञ्चालनमा आउँदै छन् । मर्चेण्ट बैंकिङको क्षेत्रमा छोटो समयमै आफूलाई स्थापित गराउन सफल सीबीआईएल क्यापिटलका दुई योजनामध्ये पहिलो योजनाले यो वर्ष उच्च लाभांश वितरण गर्ने तयारी गरेको छ । दोस्रो योजनाले प......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......