ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

९ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही

१८  मिनेट
Aarthik Abhiyan
चितवन । चितवनका ९ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही गरिएको छ । मूल्यसूची नराखेका र दर्ता कागजात नभएका व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही गरिएको हो । वाणिज्य, आपूर्ति तथा उपभोक्ता संरक्षण कार्यालय पर्सा, जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवन, वाणिज्य तथा उपभोक्ता हित संरक्षण निर्देशनालय बाग्मती प्रदेश, वडा प्रहरी कार्यालय नारायणगढको प्रतिनिधिसहितको टोलीले मंगलवार नारायणगढ...
Women Entrepreneurs
Prabhu Bank

कामना सेवा विकास बैंकको १० वर्षे ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि निष्कासन हुँदै
कामना सेवा विकास बैंकको १० वर्षे ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि निष्कासन हुँदै
माघ १४, काठमाडौं । कामना सेवा विकास बैंक लिमिटेडले रु. १००० प्रति ऋणपत्रका दरले १० लाख कित्ताले हुन आउँने रु. १ अर्ब बराबरको ऋणपत्र माघ २२ गतेदेखि खुला गर्ने भएको छ । बैंकले ९ प्रतशित व्याजदरको १० वर्षे ऋणपत्र निष्कासन गर्न लागेको हो । बैकले जारी गर्......

Aarthik Abhiyan
एउटा अचम्मको देश
संसारमा एउटा यस्तो अचम्मको देश छ, जहाँ पूर्ण स्वतन्त्रता छ । त्यहाँ सबै मानिसले पूर्णरूपमा सबै किसिमका स्वतन्त्रता उपभोग गर्न पाएका छन् । यहाँसम्म कि हरेक संस्था, संगठन, एकाइहरू पनि पूर्ण स्वतन्त्र छन...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

सालको काठमाथिको प्रतिबन्ध ८ महीनापछि खुला
Aarthik Abhiyan

काठमाडौं । सरकारले सालका काठ, दाउराको कटान, मुछान, विक्री वितरण र ओसारपसारमा लगाइएको रोकावट आठ महीनापछि खुला गरेको छ । मन्त्रिपरिषद्को यही माघ ११ गतेको बैठकले सो निर्णय गरेको सञ्चार तथा सूचना प्रविधि मन्त्रालयले बुधवार सार्वजनिक गरेको हो ।  ......

Nepal Life Insurance

सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त
सुपरमादी हाइड्रोपावरको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त

मघ १४, काठमाडौं । सुपर मादी हाइड्रोपावर कम्पनीको विक्री प्रबन्धकमा सानिमा क्यापिटल नियुक्त भएको छ । कम्पनीेले सर्वसाधारण लगानीकर्तामा आईपीओ निष्कासन गर्नको लागि सानिमा क्यापिटल लिमिटेडलाई निष्कासन तथा विक्री प्रबन्धकको रुपमा नियुक्त गरेको छ । कम्पनीे......

कुमारी बैंक–अश्री ज्वेलर्स सहकार्य
कुमारी बैंक–अश्री ज्वेलर्स सहकार्य
काठमाडौं (अस) । कुमारी बैंक र अश्री ज्वेलर्स प्रालिबीच छुटसम्बन्धी सम्झौता भएको छ । अश्री ज्वेलर्सले सुनचाँदी,... Subisu Gig Fiber
NBA_Oct_Nov_cover

९ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही
Aarthik Abhiyan

चितवन । चितवनका ९ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही गरिएको छ । मूल्यसूची नराखेका र दर्ता कागजात नभएका व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही गरिएको हो । वाणिज्य, आपूर्ति तथा उपभोक्ता संरक्षण कार्यालय पर्सा, जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवन, वाणिज्य तथा उपभोक्ता हित संरक्ष......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

एक्स बक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि 
एक्स बक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि 

माघ १४, सन फ्रान्सिस्को (अमेरिका) । अमेरिकी बहुराष्ट्रिय प्रविधि कम्पनी माइक्रोसफ्टको गेमिङ कन्सोल एक्सबक्सको विक्रीमा उच्च वृद्धि भएको छ ।  कोरोना भाइरसको महामारीबीच यसको माग बढेसँगै कम्पनीको मुनाफा पनि बढेको छ । गत वर्षको सोही अवधिको तुलनामा डिसेम्बर ३१ सम्मको तीन महीनामा एक्सबक्सको विक्री ४० प्रतिशतले बढेको छ ।  महामारीका समयमा विश्वभर घरबाटै काम गर्ने नीति अपनाउँदा माइक्रोसफ्टको एज्यूर क्लाउड कम्प्युटिङ सेवाको विक्री पनि ५० प्रतिशतले बढेको बताइएको छ । महमारीका कारण कयौं कम्पनीहरुले रिमोट वर्किङ अपनाउन थालेका छन् । घरबाहिर......

सिस्टममा ‘ब्रेक थ्रू’ गर्न राजनीतिक अस्थिरता बाधक बन्न सक्छ
सिस्टममा ‘ब्रेक थ्रू’ गर्न राजनीतिक अस्थिरता बाधक बन्न सक्छ

कोभिड–१९ ले मुलुकको अर्थतन्त्रमा पारेको असर, समग्र विकास प्रणालीमा रहेका समस्या, यसको समाधान, अबको रणनीतिका बारेमा राष्ट्रिय योजना आयोगका उपाध्यक्ष प्राडा पुष्पराज कँडेलसँग आर्थिक अभियान दैनिकका विजय दमासेले गरेको कुराकानीको सार : कोभिडपछिको......

यसरी पाइन्छ आम्दानीअनुसारको घर कर्जा
यसरी पाइन्छ आम्दानीअनुसारको घर कर्जा

काठमाडौं । बैंक तथा वित्तीय संस्थाहरूले घर बनाउने प्रयोजनका निम्ति जग्गा खरिद गर्न, घर निर्माण गर्न, घरको तला थप्नेजस्ता व्यक्तिगत प्रकृतिका घरजग्गामा कर्जा दिँदै आएका छन् । घरजग्गाका लागि ऋण लिनुअघि यस्तो कर्जाको नीतिगत व्यवस्थाबारे सामान्य जानकारी......