ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

हालसम्म ६३ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी

२१  मिनेट
हालसम्म ६३ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी
वैशाख २५, काठमाडौं । कोरोना संक्रमण तीव्र रुपमा बढेपछि ६१ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ ।  गृह मन्त्रालयको विवरणअनुसार शनिवार अपराह्न ४ बजेसम्म ५३ ओटा जिल्लामा जिल्लाभर र १० ओटा जिल्लामा प्रभावित क्षेत्रमा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ ।  बाँके, सुर्खेत, काठमाडौं, ललितपुर, भक्तपुर, कास्की, कैलाली, पर्सा, दाङ, कञ्चनपुर, पाल्पा, चि...
New Business Age
Prabhu Bank

अण्डाको मूल्य हालसम्मकै उच्च        
अण्डाको मूल्य हालसम्मकै उच्च        
वैशाख २१, चितवन ।अण्डाको मूल्य हालसम्मकै उच्च भएको छ । रोगका कारण कुखुरा मरेर उत्पादन घटेपछि मूल्य बढेको हो । लागत मूल्य अत्यधिक बढेका कारण मूल्य बढे पनि उल्लेख्य मुनाफा नहुने कृषकको भनाइ छ ।             नेपाल अण्......

Aarthik Abhiyan
प्रश्नमाथि प्रश्न
अस्पताल छन्, बेड छैनन् । बेड भए पनि अक्सिजन छैन । भ्याक्सिनको त कुरै नगरौं । मिशन कमिशन भएपछि किनेर भ्याक्सिन आउने त कुरै भएन । कुनै मुलुकको कृपाले दानदातव्यमा आए पाइने हो । नत्र आश गरेर बस्ने मात्र ह...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

हालसम्म ६३ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी
हालसम्म ६३ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी

वैशाख २५, काठमाडौं । कोरोना संक्रमण तीव्र रुपमा बढेपछि ६१ ओटा जिल्लामा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ ।  गृह मन्त्रालयको विवरणअनुसार शनिवार अपराह्न ४ बजेसम्म ५३ ओटा जिल्लामा जिल्लाभर र १० ओटा जिल्लामा प्रभावित क्षेत्रमा निषेधाज्ञा जारी गरिएको छ ।&n......

Nepal Life Insurance

बुक बिल्डिङ भनेको के हो ? (अर्काइभबाट)
बुक बिल्डिङ भनेको के हो ? (अर्काइभबाट)

वैशाख २५, काठमाडौं । धितोपत्र बजारमा बुक बिल्डिङ प्रणाली के हो भन्ने बारेमा सर्वसाधारण अन्योलमा रहेको पाइन्छ । गत असार महीनामा नियामक निकाय नेपाल धितोपत्र बोर्डले बुक बिल्डिङ सम्वन्धि निर्देशिकाको मस्यौदामा राय सुझाव मागेको थियो । योसँगै कतिपय लगा......

Aarthik Abhiyan
एनएमबी बैंकद्वारा बिमा दाबी भुक्तानी
काठमाडौं (अस)  । एनएमबी बैंकले विभिन्न खातामा दुर्घटना र गम्भीर रोगविरुद्घ प्रदान गरिने बीमा दाबी भुक्तान... Subisu Gig Fiber
Women Summit and Awards 2021

दोगडाकेदार गाउँपालिकाले सबै सवारी साधन कोभिडका विरामी बोक्न प्रयोग गर्ने
दोगडाकेदार गाउँपालिकाले  सबै सवारी साधन कोभिडका विरामी बोक्न प्रयोग गर्ने

वैशाख २५, बैतडी  ।   बैतडीको दोगडाकेदार गाउँपालिकाले आफ्नो सबै सवारी साधन कोरोना नियन्त्रण तथा रोकथामका लागि प्रयोग गर्ने बताएको छ । गाउँपालिकाले एक सूचना जारी गर्दै अध्यक्ष र उपाध्यक्ष चढ्ने गाडीसहित सबै सवारी साधनलाई कोरोना नियन्त्रणमा......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

चीनको निर्यातमा अनपेक्षित वृद्धि 
चीनको निर्यातमा अनपेक्षित वृद्धि 

वैशाख २५, पेचिङ (चीन) । गत महीना चीनको निर्यातामा अपेक्षा नै नगरिएको वृद्धि देखिएको छ ।  कोरोना भाइरसको महामारीबाट अमेरिकी अर्थतन्त्रमा आएको तीव्र सुधार बीच माग बढेसँगै चीनको निर्यात बढेको छ । महामारीको दोस्रो लहर बीच भारतमा कारखाना गतिविधि सुस्ताउँदा पनि विश्व बजारमा चीनमा निर्मित सामानको माग बढेको हो ।  अप्रिलमा चीनको डलरमा आधारित निर्यात गत वर्षको सोही अवधिको तुलनामा ३२ प्रतिशतभन्दा धेरैले बढेर करीब २ खर्ब ६४ अर्ब डलरमा उक्लिएको छ ।  सोही अवधिमा आयात पनि ४३ प्रतिशतले बढेको छ । आयातमा भएको यो वृद्धि एक दशकभन्दा बढी समययत......

प्रत्येक क्षेत्रमा गम्भीर अध्ययन गरेर मात्रै बजेट ल्याऊ
प्रत्येक क्षेत्रमा गम्भीर अध्ययन गरेर मात्रै बजेट ल्याऊ

कोरोना महामारीबीच सरकार आगामी आर्थिक वर्षका लागि बजेट निर्माणको अन्तिम तयारीमा जुटिरहेको छ । अबको दिनमा बजेटमार्फत सरकारले लिनुपर्ने नीति, पुनरुत्थानका कार्यक्रमका साथै चालू बजेटको कार्यान्वयन अवस्थाबारे नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता एवं पूर्वअर्थमन्......

यसरी गर्न सकिन्छ घरको बगैंचा सदुपयोग
यसरी गर्न सकिन्छ घरको बगैंचा सदुपयोग

काठमाडौं । सहरी क्षेत्रमा घर बनाउँदा घरसँगै वरपर  आकर्षक बगैंचा पनि होस् भन्ने सबैको चाहना हुन्छ । कम जमिन छ भने पनि त्यसलाई सुन्दर ढंगले सजावट गर्न  सकिन्छ । घर वरिपरि रहेको जमिन तथा फराकिलो छत, कौसी छ भने त्यसलाई तपाईंले आफ्नै स्वास्थ्योप......