ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

सिभिल लघुवित्तको सञ्चालकमा भट्टराई नियुक्त

१२  मिनेट
सिभिल लघुवित्तको सञ्चालकमा भट्टराई नियुक्त
फागुन २३, काठमाडौं । सिभिल लघुवित्त वित्तीय संस्थाले सर्वसाधारण शेयरधनीको तर्फबाट हेमलाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेको छ ।  कम्पनीको फागुन २१ गते बसेको सञ्चालक समितिको बैठकले कम्पनीको सञ्चालकमा भट्टराईलाई नियुक्त गरेको हो ।  कम्पनीले भट्टराईलाई फागुन २२ गतेदेखि लागू हुने गरी आगामी साधारण सभा नहुञ्जेलसम्मका लागि सञ्चालक पदमा नियुक्त गरेको...
New Business Age
Prabhu Bank

पशुपतिनाथ मन्दिरमा रोकिएको विशेष पूजा फागुन २५ गतेदेखि        
पशुपतिनाथ मन्दिरमा रोकिएको विशेष पूजा फागुन २५ गतेदेखि        
फागुन १९, काठमाडौं । पशुपतिनाथ मन्दिरमा कोरोना महामारीका कारण एक वर्षअघिदेखि रोकिएको विशेष पूजा फागुन २५ गतेदेखि शुरु हुने भएको छ । कोरोना जोखिम कायमै रहे पनि स्वास्थ्य सुरक्षाका मापदण्ड पूरा गरेर फागुन कृष्ण एकादशीदेखि विशेष पूजा शुरु गर्न लागिएक......

Aarthik Abhiyan
नेता र शेयर बजार
जनता जति दुब्लाए पनि नेता भने मोटाएको मोटायै छन् । पूरै अर्थतन्त्र दुब्लाएर सिल्टिमुर खाने बेला भइसक्दा पनि शेयर बजार भने उकालो लागेको लाग्यै छ । कोही भन्छन्, नेता रोगले सुन्निएका हुन्, शेयर बजार लोभल...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

अमलेखगञ्ज–लोथर पाइपलाइनको अध्ययन सम्पन्न: करीब १३ अर्ब खर्च हुने अनुमान
अमलेखगञ्ज–लोथर पाइपलाइनको अध्ययन सम्पन्न: करीब १३ अर्ब खर्च हुने अनुमान

फागुन २३, बारा । बाराको अमलेखगञ्जदेखि चितवनको लोथरसम्म पेट्रोलियम पमाइपलाइन जडान गर्ने कार्यको अध्ययन सम्पन्न भएको छ । यसको प्राविधिक प्रतिवेदन समेत आपूर्ति मन्त्रालयमा बुझाइएको छ । दक्षिण एशियाको पहिलो क्रस बोर्डरको रुपमा रहेको मोतिहारी-अमलेखगञ्ज......

Nepal Life Insurance

सिभिल लघुवित्तको सञ्चालकमा भट्टराई नियुक्त
सिभिल लघुवित्तको सञ्चालकमा भट्टराई नियुक्त

फागुन २३, काठमाडौं । सिभिल लघुवित्त वित्तीय संस्थाले सर्वसाधारण शेयरधनीको तर्फबाट हेमलाल भट्टराईलाई नियुक्त गरेको छ ।  कम्पनीको फागुन २१ गते बसेको सञ्चालक समितिको बैठकले कम्पनीको सञ्चालकमा भट्टराईलाई नियुक्त गरेको हो ।  कम्पनीले भट्टर......

नेपाल स्नेही काखलाई नेपाल इन्फ्रास्ट्रक्चर बैंकको सहयोग
नेपाल स्नेही काखलाई नेपाल इन्फ्रास्ट्रक्चर बैंकको सहयोग
काठमाडौं (अस) । नेपाल इन्फ्रास्ट्रक्चर बैंकले संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्वअन्तर्गत नेपाल स्नेही काखलाई आर्थिक... Subisu Gig Fiber

Women Summit and Awards 2021

तनहुँका ३ ओटा सडकको स्तरोन्नतिका लागि ७५ करोड सहयोग
तनहुँका ३ ओटा सडकको स्तरोन्नतिका लागि ७५ करोड सहयोग

फागुन २३, तनहुँ । तनहुँ जिल्लाको व्यास नगरपालिका क्षेत्रका तीनओटा मुख्य सडकको स्तरोन्नतिका लागि नेपाल शहरी तथा पूर्वाधार आयोजनाको समन्वयमा रू. ७५ करोड तीन लाख सहयोग प्राप्त हुने भएको छ ।  नेपाल सरकार र विश्व बैंकबीच सम्झौता भएअनुसार सडक निर्म......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

चीनको ६ % माथिको वृद्धि लक्ष्य 
चीनको ६ % माथिको वृद्धि लक्ष्य 

फागुन २३, पेचिङ (चीन) । यस वर्ष चीनले ६ प्रतिशतभन्दा बढीको आर्थिक वृद्धिदर हासिल गर्ने लक्ष्य लिएको छ । गत वर्ष कोरोना भाइरसको महामारीबीच चीनले वृद्धि लक्ष्य त्यागेको थियो । तर शुक्रवार भने त्यहाँको संसदको अधिवेशनमा बोल्ने क्रममा प्रधानमन्त्री लि खछ्याङले यसबारे बताएका हुन् ।  गत वर्ष भने महामारीबीच विश्वका सबैजसो अर्थतन्त्र ओरालो लाग्दा चीनको अर्थतन्त्र २ दशमलव ३ प्रतिशतले बढेको थियो । यस वर्ष भने ६ प्रतिशतभन्दा बढीको आर्थिक वृद्धिदर हासिल गर्ने लक्ष्य सरकारको रहेको लिले बताए ।  अर्थतन्त्र ८ देखि ९ प्रतिशतले बढ्ने अपेक्षा गरिएक......

शेयर सापटी लिएर कारोबार गर्ने प्रणालीबारे अध्ययन गर्दै छौं
शेयर सापटी लिएर कारोबार गर्ने प्रणालीबारे अध्ययन गर्दै छौं

पछिल्लो समय नेपाल स्टक एक्सचेञ्ज (नेप्से)ले प्रविधिमा फड्को मारेको छ । नयाँ प्रविधिले अवसर जुटाएसँगै कहिलेकाहीँ समस्या निम्त्याउने चुनौती पनि देखिएको छ । यद्यपि, नेपालको पूँजीबजार कारोबार प्रविधिमैत्री बनेको छ । प्रस्तुत छ, प्रविधिले ल्याएका अवसर, चु......

सुन्दर घर जोडेपछिको सवारी खरीद
सुन्दर घर जोडेपछिको सवारी खरीद

काठमाडौं । सवारी साधन बाध्यता र रहर दुवै अवस्थामा खरिद गरिने चलन छ । यद्यपि आधारभूत आवश्यकता पूरा भएसँगै अर्थात् एउटा सुन्दर घर बनाएपछि अधिकांशको सपना सवारी साधन जोड्नेमै हुन्छ । यस्तो साधन खरिद गर्न पर्याप्त पुँजी नभए पनि निरन्तर आम्दानीको स्रोत भएक......