ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

नेपालमा वित्तीय क्षेत्र र जलविद्युत् लगानीबारे अन्तरराष्ट्रिय संस्थाको चासो

२  घण्टा  ५८  मिनेट
नेपालमा वित्तीय क्षेत्र र जलविद्युत् लगानीबारे अन्तरराष्ट्रिय संस्थाको चासो
काठमाडौं । अन्तरराष्ट्रिय वित्त निगम (आईएफसी)को एशिया प्यासिफिक क्षेत्रका भाइस प्रेसिडेन्ट अल्फोन्सो गार्सिया मोराले नेपालको वित्तीय क्षेत्रको संस्थागत पुनःसंरचना, वित्तीय क्षमताको अभिवृद्धि, जलविद्युत् क्षेत्रमा लगानी विषयमा चासो व्यक्त गरेका छन् । अन्तरराष्ट्रिय मुद्रा कोष (आईएमएफ) र विश्व बैंक समूहको संयुक्त वार्षिक भर्चुअल बैठकको क्रममा आईएफसीक...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

पहिलो त्रैमासमा राजस्व लक्ष्य भेट्न कठिन
पहिलो त्रैमासमा राजस्व लक्ष्य भेट्न कठिन
काठमाडौं । सरकारले चालू आर्थिक वर्षको बजेटमा राजस्वका लक्ष्य महत्त्वाकांक्षी राख्दा आर्थिक गतिविधि ठप्पसरह भएका बेला पहिलो त्रैमासमा लक्ष्य भेट्नै कठिन परेको छ । लामो बन्दाबन्दी तथा निषेधाज्ञा साउनदेखि अलि खुकुलो भएसँगै पहिलो त्रैमासमा राजस्व संकल......

Aarthik Abhiyan
सपना हो कि विपना ?
एउटा स्वतन्त्र देशमा चोरहरूको आतंक यतिविघ्न बढेछ कि चोरहरू नै आत्तिने स्थिति आएछ । जताततै चोरै चोरको बिगबिगी । सरकारमा चोर । मन्त्रिपरिषद्मा चोर । संसद्मा चोर । ठूल्ठूला उद्योगमा चोर । अर्बौं कमाउने व...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

नेपालमा वित्तीय क्षेत्र र जलविद्युत् लगानीबारे अन्तरराष्ट्रिय संस्थाको चासो
नेपालमा वित्तीय क्षेत्र र जलविद्युत् लगानीबारे अन्तरराष्ट्रिय संस्थाको चासो

काठमाडौं । अन्तरराष्ट्रिय वित्त निगम (आईएफसी)को एशिया प्यासिफिक क्षेत्रका भाइस प्रेसिडेन्ट अल्फोन्सो गार्सिया मोराले नेपालको वित्तीय क्षेत्रको संस्थागत पुनःसंरचना, वित्तीय क्षमताको अभिवृद्धि, जलविद्युत् क्षेत्रमा लगानी विषयमा चासो व्यक्त गरेका छन् ।......

Nepal Life Insurance

एनआईसी एशिया बैंकद्वारा २०% लाभांश प्रस्ताव
एनआईसी एशिया बैंकद्वारा २०% लाभांश प्रस्ताव

कात्तिक ४, काठमाडौं । एनआईसी एशिया बैंक लिमिटेडले आव २०७६/ ७७ को मुनाफा तथा सञ्चित मुनाफाबाट २० प्रतिशत लाभांश प्रस्ताव गरेको छ । कम्पनीको मंगलवार बसेको संचालक समितिको ४६० औं बैठकको निर्णयानुसार कम्पनीको चुक्तापूँजीको २० प्रतिशत लाभांश वितरण......

ग्लोबल आईएमईका २ शाखारहित बैंकिङ सेवा
ग्लोबल आईएमईका २ शाखारहित बैंकिङ सेवा
काठमाडौं । ग्लोबल आईएमई बैंकले रोल्पाको ताप्ला बजार र सिराहाको कल्याणपुरमा नयाँ शाखारहित बैंकिङ सेवा सञ्चालनमा... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Aug_COVER

पोखराका २५ किलोमिटर सडक स्तरोन्नति गरिँदै
पोखराका २५ किलोमिटर सडक स्तरोन्नति गरिँदै

कास्की । पोखरा महानगरपालिकाले नगर क्षेत्रभित्रका सडकको स्तरोन्नतिको काम शुरू गरेको छ । महानगरले शहरका मुख्य सडक अमेरिकी प्रविधिमा आधारित ‘अस्फाल्ट कंक्रिट’मार्फत स्तरोन्नति शुरू गरेको हो । पोखराका अधिकांश सडकमा रहेका खाल्डाखुल्डीका कार......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

पाकिस्तानमा टिकटक प्रतिवन्धात्मक व्यवस्था फेरि खुकुलो
पाकिस्तानमा टिकटक प्रतिवन्धात्मक व्यवस्था फेरि खुकुलो

कात्तिक ४, पाकिस्तान । छोटो भिडियो शेयर गर्ने एप टिकटकको प्रयोगमा प्रतिवन्ध लगाएको पाकिस्तानले अहिले फेरी खुकुलो बनाएको छ । पूर्ण रुपमा प्रतिवन्ध लगाइको १० दिनपछि केही प्रतिवन्धात्मक व्यवस्था कायम राख्दै टिकटक प्रयोग गर्न पाइने व्यवस्था गरिएको हो । पाकिस्तानका सरकारी अधिकारीहरुले सोमवारदेखि पुरानो निर्णयलाई संशोधन गरिएको जानकारी दिएका छन् ।  पाकिस्तानी दूरसञ्चार प्राधिकरणले सांस्कृतिक र परम्परागत संस्कारलाई नकारात्मक असर पारेको भन्दै प्रतिबन्ध लगाउने निर्णय गरेको थियो । मुस्लीम बहुल मुलुकमा प्रचलनमा रहेका सामाजिक मुल्य मान्......

समग्र म्युचुअल फण्डलाई नै उकास्ने रणनीतिका साथ अघि बढेका छौं
समग्र म्युचुअल फण्डलाई नै उकास्ने रणनीतिका साथ अघि बढेका छौं

यस वर्षभित्र सीबीआईएल क्यापिटलका थप दुई योजना सञ्चालनमा आउँदै छन् । मर्चेण्ट बैंकिङको क्षेत्रमा छोटो समयमै आफूलाई स्थापित गराउन सफल सीबीआईएल क्यापिटलका दुई योजनामध्ये पहिलो योजनाले यो वर्ष उच्च लाभांश वितरण गर्ने तयारी गरेको छ । दोस्रो योजनाले प......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......