ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं

२६  मिनेट
कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं
‘आजको हजार, भोलिको हजारौं हजार’ नाराका साथ एनआईसी एशिया क्यापिटलले पहिलो खुलामुखी योजना सञ्चालनको तयारी गरिरहेको छ । रू. ५० करोड आकार भएको एनआईसी एशिया डाइनामिक डेप्ट फण्ड नामक यस योजना नेपालमै नयाँ प्रकारको हुने योजना व्यवस्थापक एनआईसी एशिया क्यापिटलको भनाइ छ । एनआईसी एशिया बैंक म्युचुअल फण्ड अन्तर्गत पहिलो खुलामुखी योजना सञ्चालनका लाग...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

बढ्दै बैंकिङ कसूर
बढ्दै बैंकिङ कसूर
काठमाडौं । नेपालमा वर्षेनि बैंकिङ कसूरसम्बन्धी घटनाहरू बढ्दै गएका छन् । विगत ५ आर्थिक वर्ष र चालू आर्थिक वर्षको कात्तिकसम्ममा देशभर कुल ८ हजार १९ ओटा बैंकिङ कसूरसम्बन्धी घटना भएका छन् । चेकबाउन्स, ठगी, जालसाजी र अनलाइन कारोबारको दुरुपयोग गरेकाले बैंक......

Aarthik Abhiyan
राष्ट्रिय गाली प्रतियोगिता
देशमा भयंकर लोकतान्त्रिक व्यवस्था छ । यो व्यवस्था बचाउन भनेरै त हात–खुट्टा फालेर र मुखै छाडेर लागेका छन् नेताहरू । त्यसैले लोकतन्त्रले दिएको वाक्स्वतन्त्रता पूर्णरूपमा उपयोग गरिरहेका छन् । देशमा...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

दैनिक ५० लाख थान स्टीकर छपाइ
Aarthik Abhiyan

काठमाडौं । मदिरा तथा चुरोटमा प्रयोग हुने अन्तः शुल्क स्टीकर अहिले दैनिक ५० लाखका दरले छपाइ भइरहेको छ । चालू वर्षभित्र ७० करोड थान स्टीकर छपाइको जिम्मा पाएको जनक शिक्षा सामग्री केन्द्रले सो परिमाणमा स्टीकर छापिरहेको छ । केन्द्रका अधिकारीहरूले आन......

Nepal Life Insurance

धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम कीर्तिमानलाई हार्दिकताका साथ ग्रहण गरौं : लगानीकर्ता संघहरु
धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम कीर्तिमानलाई हार्दिकताका साथ ग्रहण गरौं : लगानीकर्ता संघहरु

मंसिर १३, काठमाडौं ।धितोपत्रको दोश्रो बजारमा मंसिर ११ गते नयाँ इतिहास कायम भएको लगानीकर्ता संघका प्रतिनिधिहरुले बताएका छन् । उनीहरुले शुक्रवार संयुक्त रुपमा प्रेसविज्ञप्ति जारी गर्दै धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम भएको नयाँ कीर्तिमानलाई हार्दिकताका......

ग्लोबल आइएमईको नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर कास्कीमा
ग्लोबल आइएमईको नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर कास्कीमा
काठमाडौं (अस) । ग्लोबल आइएमई बैंक लिमिटेडले आफ्नो नयाँ एक्सटेन्सन काउन्टर सञ्चालनमा ल्याएको छ । सेवाग्राहीको ब... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Oct_Nov_cover

वैदेशिक रोजगारीबाट आर्जित शीप र पूँजी गाउँमा लगानी
Aarthik Abhiyan

सुनसरी । पछिल्लो समय युवाहरूले विदेशमा आर्जित शीप र पूँजी स्वदेशमा उपयोग गर्न थालेका छन् । यसैका उदाहरण हुन् वराहक्षेत्र–५ लक्ष्मीपुरका युवा आदेश गौतम । १५ वर्ष विदेशमा परिश्रम गरेका उनलाई सधैं विदेश बसिरहन मन लागेन । वर्षौंसम्म आफूले आर्जन गरे......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 
अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 

मंसिर १३, वाशिङटन डीसी (अमेरिका) । दक्षिण कोरियाली अटो निर्माता कम्पनीहरु ह्यन्दे र कियालाई अमेरिकी नियामकहरुले जरिवाना तिराएका छन् ।  इञ्जिन फेल हुन सक्ने १० लाखभन्दा बढी सवारीसाधन फिर्ता बोलाउन ढिलाई गरेको भन्दै जरिवाना र सवारी साधनको सुरक्षामा सुधारका लागि कम्पनीहरुले १३ करोड ७० लाख डलर तिर्नु पर्ने भएको छ । जरिवानाको घोषणा नेशनल हाइवे ट्राफिक सुरक्षा प्रशासनले शुक्रवार गरेको हो ।  यो सँगै सन् २०११ को मोडल वर्षसम्मका ती विविध मोडलका सवारी साधन फिर्ता सम्बन्धमा कम्पनीले ढिलाई गरेको विषयमा तीन वर्षिय सरकारी अनुसन्धान सल्टि......

कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं
कम जोखिम र उच्च प्रतिफल सहितको सुरक्षित लगानीमा जोड दिएका छौं

‘आजको हजार, भोलिको हजारौं हजार’ नाराका साथ एनआईसी एशिया क्यापिटलले पहिलो खुलामुखी योजना सञ्चालनको तयारी गरिरहेको छ । रू. ५० करोड आकार भएको एनआईसी एशिया डाइनामिक डेप्ट फण्ड नामक यस योजना नेपालमै नयाँ प्रकारको हुने योजना व्यवस्थापक एनआईसी ए......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......