ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | English
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

दैलेख जिल्लालाई संघीय सरकारको बजेट गत वर्ष भन्दा कम 

६  मिनेट
दैलेख जिल्लालाई संघीय सरकारको बजेट गत वर्ष भन्दा कम 
जेठ २१, दैलेख । दैलेख जिल्लालाई विगतका दुई आर्थिक वर्षको तुलनामा आर्थिक वर्ष २०७७/०७८ मा संघीय सरकारबाट प्राप्त गर्ने अनुदान बजेटमा कमी आएको छ । अन्तरसरकारी वित्तीय हस्तान्तरण अ...
Women Entrepreneurs
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

बारामा आजदेखि व्यवसाय आलोपालो खुल्ने
बारामा आजदेखि व्यवसाय आलोपालो खुल्ने
जेठ २१, वीरगञ्ज । लकडाउनका कारण व्यापार व्यवसाय चौपट भएको भन्दै विरोध हुन थालेपछि बारामा बुधवारदेखि आलोपालो प्रणालीमा व्यवसाय सञ्चालन गरिएको छ । जिल्ला प्रशासन कार्यालयले सूचना निकालेर लकडाउनलाई व्यवस्थित बनाउन सदरमुकाम कलैया उपमहानगरमा व्यवसाय सञ्चा......

Aarthik Abhiyan
बजेट विश्लेषण
सरकारले आगामी आर्थिक वर्ष (२०७७/७८)को बजेट ल्यायो । एकथरी अर्थशास्त्रीहरू यति राम्रो बजेट कहिल्यै आएन भन्छन् । अर्काथरी, यति नराम्रो बजेट त कहिल्यै आएन भन्छन् । अब कस्को चैं कुरा पत्याउने त ? तर यस...... Hamro Patro Frox Job
NBA Job Vacancy

गरिखान देऊ : साना व्यवसायी 
गरिखान देऊ : साना व्यवसायी 

काठमाडौं । सरकारले जेठ ३२ गतेसम्म बन्दाबन्दी लम्ब्याउन गरेको निर्णयबाट असन्तुष्ट व्यवसायीहरूले बन्दाबन्दीको अवज्ञा शुरू गर्न थालेका छन् । मंगलवार काठमाडौं, वीरगञ्ज, विराटनगर, धनगढी, कोहलपुर र बुटवललगायत शहरमा व्यवसायीहरूले लकडाउनको अवज्ञा गर्दै व्यवस......

Nepal Life Insurance

४९ लघुवित्तको नाफा ३ अर्बभन्दा बढी 
४९ लघुवित्तको नाफा ३ अर्बभन्दा बढी 

काठमाडौं । चालू आर्थिक वर्षको तेस्रो त्रैमासमा वित्तीय विवरण प्रकाशित गर्ने ४९ ओटा लघुवित्त कम्पनीले कुल रू. ३ अर्ब ८५ करोड नाफा कमाएका छन् । यी कम्पनीहरूले गत आर्थिक वर्षको तेस्रो त्रैमासमा रू. ३ अर्ब ९७ करोड नाफा कमाएका थिए । गत आर्थिक वर्षको तेस्र......

बैंक अफ काठमाण्डूद्वारा वीर अस्पताललाई पीपीई सहयोग
बैंक अफ काठमाण्डूद्वारा वीर अस्पताललाई पीपीई सहयोग
काठमाडौं (अस) । बैंक अफ काठमाण्डूले चिकित्सा बिज्ञान राष्ट्रिय प्रतिष्ठान वीर अस्पताललाई व्यक्तिगत सुरक्षात्मक... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
New Business Age

दैलेख जिल्लालाई संघीय सरकारको बजेट गत वर्ष भन्दा कम 
दैलेख जिल्लालाई संघीय सरकारको बजेट गत वर्ष भन्दा कम 

जेठ २१, दैलेख । दैलेख जिल्लालाई विगतका दुई आर्थिक वर्षको तुलनामा आर्थिक वर्ष २०७७/०७८ मा संघीय सरकारबाट प्राप्त गर्ने अनुदान बजेटमा कमी आएको छ । अन्तरसरकारी वित्तीय हस्तान्तरण अन्तर्गत सरकारले विभिन्न चार शीर्षकका अनुदानमा  संघीय सरकारबाट स्थ......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।

आप्रवासी कामदारका लागि आवास बनाउने हतारोमा सिंगापुर 
आप्रवासी कामदारका लागि आवास बनाउने हतारोमा सिंगापुर 

जेठ २०, सिंगापुर । सिंगापुर सरकारलाई यति बेला हजारौं आप्रवासी कामदारका लागि अतिरिक्त आवास बनाउने चटारो छ । सामूहिक रुपमा कोरोना भाइरसको संक्रमण देखिएपछि आप्रवासीहरु बस्ने आवास गृहहरुमा भिड कम गर्न यस वर्षको अन्त्यसम्म अतिरिक्त आवास बनाउनु परेको हो ।  सिंगापुरका कोरोना संक्रमितको संख्या ३५ हजार नाघेको छ । ठूलो संख्यामा आप्रवासीहरु बस्ने आवासस्थलमा कोरोनाको संक्रमण देखिएपछि संक्रमण कम गर्न त्यहाँ तैरिने होटल पनि बनाइएको थियो ।  अब भने सरकारले अतिरिक्त आवासका लागि अस्थायी संचरना बनाउने भएको छ । प्रयोग बिहिन अवस्थामा रहेका पूर्व विद......

निर्माण सामग्रीको व्यापार व्यवसायलाई बेवास्ता गरियो
निर्माण सामग्रीको व्यापार व्यवसायलाई बेवास्ता गरियो

कोरोना भाइरसको विश्वव्यापी सन्त्राससँगै देश २ महीनादेखि लकडाउनमा छ । लकडाउनको मार सबै क्षेत्रमा परे पनि पछिल्लो समय सरकारले शर्तसहित विभिन्न ४४ प्रकारका उद्योगधन्दा सञ्चालनका लागि अनुमति दिएको छ । तर निर्माणसँग सम्बन्धित उद्योगका उत्पादन विक्री गर्ने......

बढ्दै छ कोषको लगानी
बढ्दै छ कोषको लगानी

काठमाडौं । लगानीयोग्य पूँजीको मात्रा बढ्दै गएपछि नागरिक लगानी कोष (सीआईटी)को लगानी पनि पनि बढ्दै गएको छ । नयाँ नयाँ बचत योजना ल्याएपछि अहिले कोषमा लगानीयोग्य पूँजीको मात्रा बढेको छ । फलस्वरूप कोषले लगानीको दायरा पनि बढाउन थालेको छ । चालू आर्थिक वर......