ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला-नगर उपाध्यक्षमा दिनेशलाल श्रेष्ठ  विजयी(अपडेट)

४  घण्टा  ५१  मिनेट
उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला-नगर उपाध्यक्षमा दिनेशलाल श्रेष्ठ  विजयी(अपडेट)
   मंसिर १३, काठमाडौं । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला - नगरतर्फको उपाध्यक्ष पदमा दिनेशलाल श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । उनले प्रतिद्वन्द्वी गुणनिधि तिवारीलाई ११ मतान्तरले पराजित गरेका हुन् । वस्तुगततर्फको उपाध्यक्षमा  दिनेशलाल श्रष्ठ किशोर प्रधान समूह र  गुणनिधि तिवारीले चन्द्र ढकाल समूहबाट उमेदवारी दिएका थिए । श्रेष्ठले ५...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

उद्योग वाणिज्य महासंघ निर्वाचन : वस्तुगत उपाध्यक्षमा  अञ्जन श्रेष्ठ विजयी (अपडेट)
Aarthik Abhiyan
 मंसिर १३, काठमाडौं । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको नयाँ कार्यसमितिका लागि शनिवार भएको  निर्वाचनको वस्तुगततर्फको उपाध्यक्ष पदको मतगणना भर्खरै सकिएको छ । महासंघको वस्तुगततर्फको उपाध्यक्ष पदमा अन्जन श्रेष्ठ विजयी भएका छन् ।  उनले......

Aarthik Abhiyan
राष्ट्रिय गाली प्रतियोगिता
देशमा भयंकर लोकतान्त्रिक व्यवस्था छ । यो व्यवस्था बचाउन भनेरै त हात–खुट्टा फालेर र मुखै छाडेर लागेका छन् नेताहरू । त्यसैले लोकतन्त्रले दिएको वाक्स्वतन्त्रता पूर्णरूपमा उपयोग गरिरहेका छन् । देशमा...... Hamro Patro
NBA Job Vacancy

उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला-नगर उपाध्यक्षमा दिनेशलाल श्रेष्ठ  विजयी(अपडेट)
उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला-नगर उपाध्यक्षमा दिनेशलाल श्रेष्ठ  विजयी(अपडेट)

   मंसिर १३, काठमाडौं । नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको जिल्ला - नगरतर्फको उपाध्यक्ष पदमा दिनेशलाल श्रेष्ठ विजयी भएका छन् । उनले प्रतिद्वन्द्वी गुणनिधि तिवारीलाई ११ मतान्तरले पराजित गरेका हुन् । वस्तुगततर्फको उपाध्यक्षमा  दिनेशलाल श्......

Nepal Life Insurance

धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम कीर्तिमानलाई हार्दिकताका साथ ग्रहण गरौं : लगानीकर्ता संघहरु
धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम कीर्तिमानलाई हार्दिकताका साथ ग्रहण गरौं : लगानीकर्ता संघहरु

मंसिर १३, काठमाडौं ।धितोपत्रको दोश्रो बजारमा मंसिर ११ गते नयाँ इतिहास कायम भएको लगानीकर्ता संघका प्रतिनिधिहरुले बताएका छन् । उनीहरुले शुक्रवार संयुक्त रुपमा प्रेसविज्ञप्ति जारी गर्दै धितोपत्रको दोश्रो बजारमा कायम भएको नयाँ कीर्तिमानलाई हार्दिकताका......

परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई एसबीआई बैंकको सहयोग
परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई एसबीआई बैंकको सहयोग
काठमाडौं (अस) । नेपाल एसबीआई बैंकले बिर्तामोडको परोपकार तथा अनुसन्धान केन्द्रलाई आवश्यक विद्युतीय उपकरण सहयोगस... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Oct_Nov_cover

३२ क्विन्टल अबैध अलैचीसहित एक जना पक्राउ
३२ क्विन्टल  अबैध अलैचीसहित एक जना पक्राउ

मंसिर १३, लहान । सिरहाको कर्जन्हा नगरपालिका–३ बन्दीपुरबाट प्रहरीले अलैचीसहित एक जनालाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।  इलाका प्रहरी कार्यालय बन्दीपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले पूर्वपश्चिम राजमार्गमा चेकजाँच गर्ने क्रममा अबैध अलैचीसहित मिनीट्रक र च......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 
अमेरिकामा ह्यन्दे र कियालाई जरिवाना 

मंसिर १३, वाशिङटन डीसी (अमेरिका) । दक्षिण कोरियाली अटो निर्माता कम्पनीहरु ह्यन्दे र कियालाई अमेरिकी नियामकहरुले जरिवाना तिराएका छन् ।  इञ्जिन फेल हुन सक्ने १० लाखभन्दा बढी सवारीसाधन फिर्ता बोलाउन ढिलाई गरेको भन्दै जरिवाना र सवारी साधनको सुरक्षामा सुधारका लागि कम्पनीहरुले १३ करोड ७० लाख डलर तिर्नु पर्ने भएको छ । जरिवानाको घोषणा नेशनल हाइवे ट्राफिक सुरक्षा प्रशासनले शुक्रवार गरेको हो ।  यो सँगै सन् २०११ को मोडल वर्षसम्मका ती विविध मोडलका सवारी साधन फिर्ता सम्बन्धमा कम्पनीले ढिलाई गरेको विषयमा तीन वर्षिय सरकारी अनुसन्धान सल्टि......

अबको नेतृत्व महिला उद्यमीलाई साथ लिएर जाने हुनुपर्छ : शारदा रिजाल, महिला उद्यमी 
अबको नेतृत्व महिला उद्यमीलाई साथ लिएर जाने हुनुपर्छ : शारदा रिजाल, महिला उद्यमी 

उद्योगी व्यवसायीहरूको छाता संस्था नेपाल उद्योग वाणिज्य महासंघको ५४ औं साधारण सभा तथा अधिवेशनलाई लिएर यतिखेर सिंगो व्यावसायिक क्षेत्रका प्रतिनिधि काठमाडौंमा भेला भएका छन् । मंसिर ११ गते प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीबाट उद्घाटन भएको अधिवेशन १३ गते वरिष्......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......