ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | NBA
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

तस्वीर : मालाकानाङ प्यालेसमा भाषण गरिरहेका फिलिपिनी राष्ट्रपति डुइट्रेट

१२  मिनेट
तस्वीर : मालाकानाङ प्यालेसमा भाषण गरिरहेका फिलिपिनी राष्ट्रपति डुइट्रेट
फिलिपिन्सको राजधानी मनिलामा राहेको राष्ट्रपति भवन मालाकानाङ प्यालेसमा भाषणका क्रममा सन् २०१७ को जुन १ मा खिचिएको फिलिपिनी राष्ट्रपति रोद्रिगो डुइट्रेटको फाइल तस्वीर ।  डुइट्रेटले रुसले तयार पारेको कोरोना भाइरसको संक्रमण विरुद्धको खोप लगाउने भएका छन् । बिहीवार राष्ट्रपतिका प्रवक्ताले बताएअनुसार छिटोमा आगामी वर्षको मे सम्ममा उनले स्पुतनिक भी...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

कोरोना संक्रमणबाट ९५ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या २४९५७ पुग्यो
कोरोना संक्रमणबाट ९५ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या २४९५७ पुग्यो
साउन २९, काठमाडौं । नेपालमा बिहीवार थप ५२५ जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २४ हजार ९५७ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले बिहीवार आयोजना गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा मन्त्रालयका प्रवक्ता ड......

Aarthik Abhiyan
कहीँ नभएको गाईजात्रा
जात्रा पर्व भनेपछि हुरुक्क हुने नेपालीहरूले यो साता गाईजात्रा पर्व धूमधामसँग मनाए । सांस्कृतिक पर्व नै भए पनि केही वर्षयतादेखि गाईजात्रामा अनेक गैरसांस्कृतिक रूप र रौनक थपिएको छ । पहिले गाईजात्रा आफन्...... Hamro Patro Shikhar Insurance
NBA Job Vacancy

कोरोना संक्रमणबाट ९५ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या २४९५७ पुग्यो
कोरोना संक्रमणबाट ९५ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या २४९५७ पुग्यो

साउन २९, काठमाडौं । नेपालमा बिहीवार थप ५२५ जनालाई कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या २४ हजार ९५७ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले बिहीवार आयोजना गरेको नियमित पत्रकार सम्मेलनमा मन्त्रालयका प्रवक्ता ड......

Nepal Life Insurance

साताको अन्तिम दिन शेयर बजारमा १ अर्ब माथिको कारोबार, परिसूचक भने १६.५३ अंकले घट्यो 
साताको अन्तिम दिन शेयर बजारमा १ अर्ब माथिको कारोबार, परिसूचक भने १६.५३ अंकले घट्यो 

साउन २९, काठमाडौं । साताको अन्तिम दिन साउन २९ गते बिहीवार शेयर बजारमा रू. १ अर्ब ७ करोड ४३ लाख ७ हजार बराबरको कारोबार भएको छ । यो दिन अघिल्लो दिनभन्दा कारोबार रकम बढेको हो । अघिल्लो कारोबार दिन बुधवार न्यून अंकले बढेको बजारमा रू. ९५ करोड १९ लाख ६०......

सिद्धार्थ बैंकद्वारा कोरोना कोषमा थप सहयोग रकम हस्तान्तरण
सिद्धार्थ बैंकद्वारा कोरोना कोषमा थप सहयोग रकम हस्तान्तरण
काठमाडौं (अस) । सिद्घार्थ बैंकले सरकारको ‘कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम, नियन्त्रण तथा उपचार कोषमा थप रू.... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_July_COVER

चिकित्सकमा संक्रमण देखिएसँगै आम्दा मेची अस्पताल सिल
चिकित्सकमा संक्रमण देखिएसँगै आम्दा मेची अस्पताल सिल

साउन २९, झापा । आम्दा मेची अस्पतालमा कार्यरत चिकित्सकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि अस्पताल सिल गरिएको छ ।  मेचीनगर–१० धुलाबारीमा रहेको सो अस्पतालको सबै सेवा बुधवारदेखि बन्द गरेर सिल गरिएको नगरपालिकाले जानकारी दिएको छ । हाल ती......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

ट्रिब्युन पब्लिसिङद्वारा पाँच ओटा पत्रिका बन्द गर्ने घोषणा 
ट्रिब्युन पब्लिसिङद्वारा पाँच ओटा पत्रिका बन्द  गर्ने घोषणा 

साउन २९, वासिङ्टन । अमेरिकी पत्रकारितामा निकै प्रतिष्ठित प्रकाशन गृह ट्रिब्युन पब्लिसिङ कम्पनीले आफ्ना पाँच ओटा प्रकाशन बन्द गर्ने निर्णय गरेको छ ।            कम्पनीका अनुसार न्यूयोर्कको डेली न्यूज र अन्नापोलिसको दी क्यापिटल गजेटसमेत पाँच ओटा अखबारको प्रकाशन बन्द हुनेछ ।            तर कोरोना भाइरसका कारण घरबाटै काम गरिरहेका भन्दै फ्लोरिडाको ओर्लान्डो सेन्टिनेल, पेन्सिलभेनियाका दी मर्निङ कल र मेरिल्यान्डको क्यारोल काउन्टी टाइम्सको प्रकाशन भने यथावत रहने छ । यी अखबारका कामदारलाई कम्त......

आइक्यानको नियमन सोचेजस्तो भएन
आइक्यानको नियमन सोचेजस्तो भएन

‘राष्ट्रिय समृद्धि र सुशासन साझा अभियान, पेशागत हकहित र क्षमता अभिवृद्धि हाम्रो अडान’ प्रमुख नारासहित स्थापना भएको नेपाल अडिटर्स एसोसिएसन (अडान)ले मंगलवार (आज) १५औं स्थापना दिवस मनाउँदै छ । स्थापना दिवसको पूर्वसन्ध्यामा अडानका अध्यक्ष मोह......

बढ्दै छ कोषको लगानी
बढ्दै छ कोषको लगानी

काठमाडौं । लगानीयोग्य पूँजीको मात्रा बढ्दै गएपछि नागरिक लगानी कोष (सीआईटी)को लगानी पनि पनि बढ्दै गएको छ । नयाँ नयाँ बचत योजना ल्याएपछि अहिले कोषमा लगानीयोग्य पूँजीको मात्रा बढेको छ । फलस्वरूप कोषले लगानीको दायरा पनि बढाउन थालेको छ । चालू आर्थिक वर......