ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

कोरोना महामारी : विश्वभर ३ करोड २७ लाखभन्दा बढी संक्रमित

१  घण्टा  ४७  मिनेट
कोरोना महामारी : विश्वभर ३ करोड २७ लाखभन्दा बढी संक्रमित
असोज १०, पेरिस । विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को महामारीबाट मृत्यु हुनेको संख्या ९ लाख ९३ हजार ७७० पुगेको छ ।  जोन्स हप्किन्स विश्वविद्यालयका अनुसार कोभिड–१९ बाट संक्रमित हुनेको संख्या विश्वभर ३करोड २७ लाख ८३ हजार पुगेको छ । कुल संक्रमितमध्ये २ करोड ४१ लाख ८४ हजार निको भएका छन् भने करीब ७६ लाख मानिस सक...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

कोरोना संक्रमणबाट ४६७ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुग्यो
कोरोना संक्रमणबाट ४६७ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुग्यो
असोज १०, काठमाडौं । नेपालमा शनिवार थप १ हजार २०७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।  योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमका अनुसार गत २४ घण्टामा थप ८ जना......

Aarthik Abhiyan
पदक प्रशस्ति !
संविधान दिवसका दिन बिहानैदेखि सामाजिक सञ्जालहरूमा ‘फलानो पदक पाएकोमा फलानोलाई बधाई’ जस्ता सन्देशहरूको ओइरो लाग्यो । बधाई लिने–दिनेबाहेकहरू भने राष्ट्रिय जीवनमा त्यत्रो ‘योगदान...... Hamro Patro Shikhar Insurance
NBA Job Vacancy

कोरोना संक्रमणबाट ४६७ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुग्यो
कोरोना संक्रमणबाट ४६७ जनाको मृत्यु पुष्टि, संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुग्यो

असोज १०, काठमाडौं । नेपालमा शनिवार थप १ हजार २०७ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।  योसँगै नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७१ हजार ८२१ पुगेको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका प्रवक्ता डा जागेश्वर गौतमका अनुसार गत २४ घण्टामा थप ८ जना......

Nepal Life Insurance

३ ओटा लघुवित्त कम्पनी मर्जरमा जाने सहमति, माघ भित्रै एकीकृत कारोबार गर्ने तयारी
३ ओटा लघुवित्त कम्पनी मर्जरमा जाने सहमति, माघ भित्रै एकीकृत कारोबार गर्ने तयारी

असोज १०, काठमाडौँ । तीनवटा लघुवित्त कम्पनीहरु एक आपसमा मर्जरमा जाने भएका छन् ।  शुक्रवार आयोजित कार्यक्रममा आरम्भ चौतारी लघुवित्त वित्तीय संस्था, सीवाईसी लघुवित्त वित्तीय संस्था र शालिग्राम लघुवित्त वित्तीय संस्थाबीच मर्जरमा जाने सहमति भएको ह......

Aarthik Abhiyan
सांग्रिला बैंकका ऋणीलाई ब्याज रकममा १२ प्रतिशत छुट
काठमाडौं (अस) । सांग्रिला डेभलपमेन्ट बैंकले कोरोना महामारीको असरमा परेका बैंकका ऋणीलाई बुझाउन बाँकी असोज मसान्... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Aug_COVER

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

कोरोना महामारी : विश्वभर ३ करोड २७ लाखभन्दा बढी संक्रमित
कोरोना महामारी : विश्वभर ३ करोड २७ लाखभन्दा बढी संक्रमित

असोज १०, पेरिस । विश्वभर महामारीका रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को महामारीबाट मृत्यु हुनेको संख्या ९ लाख ९३ हजार ७७० पुगेको छ ।  जोन्स हप्किन्स विश्वविद्यालयका अनुसार कोभिड–१९ बाट संक्रमित हुनेको संख्या विश्वभर ३करोड २७ लाख ८३ हजार पुगेको छ । कुल संक्रमितमध्ये २ करोड ४१ लाख ८४ हजार निको भएका छन् भने करीब ७६ लाख मानिस सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।            विश्वभर अझै पनि ६३ हजार मानिसको स्वास्थ्य अवस्था निकै जटिल रहेको छ । पेशा व्यवसाय खोल्ने वा नखोल्ने भन्ने विषयमा दोधारमा रहेको संयु......

संघीयता कार्यान्वयनका विषयमा तीनै तहका सरकारबीच गम्भीर समीक्षा आवश्यक छ
संघीयता कार्यान्वयनका विषयमा तीनै तहका सरकारबीच गम्भीर समीक्षा आवश्यक छ

२०७२ असोज ३ मा नयाँ संविधान जारीसँगै शुरू भएको नेपालको संघीयता कार्यान्वयनको यात्राले आधा दशक पूरा गरेको छ । संघीय संरचनामा गएसँगै अहिले मुलुकमा ७५३ ओटा स्थानीय तह, ७ प्रदेश र एक संघीय तह गरी ७६१ ओटा सरकार क्रियाशील छन् । संविधान जारी भएको पाँच वर्षम......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......