ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद

मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद
सिन्धुपाल्चोक । आइतवार बिहान हेलम्बुको भेम्राथाङबाट आएको भीषण बाढीका कारण सडक र पक्की पुल बगाउँदा मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद भएको छ । बाढीले हेलम्बुस्थित चनौटेको रातो पुल बगाएको छ । मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहानस्थलसम्म जाने यो पुल बगाएपछि अब आयोजनाको कामसमेत ढिला हुने भएको छ । मेलम्ची ७ र ८, पाँचपोखरी १ र २ र हे...
Hamro Patro New Business Age
KNP Japan

कोरोना बीमाको दाबी भुक्तानी स्थगित
कोरोना बीमाको दाबी भुक्तानी स्थगित
काठमाडौं । सरकारले तोकिएको रकम निकासी गर्न ढिलाइ गरेपछि सबै निर्जीवन बीमा कम्पनीहरूले कोरोना बीमाको दाबी भुक्तानी स्थगित गरेका छन् । नेपाल बीमक संघको आह्वानमा २० निर्जीवन बीमा कम्पनीहरूले शुक्रवारदेखि कोरोना बीमाको दाबी भुक्तानी औपचारिक रूपमा नै स्थग......

Aarthik Abhiyan
के मुक्ति सम्भव छ ?
देश एक प्रकारले ठप्प छ । किनकि देशमा सरकार भन्ने जीव छ पनि, छैन पनि । खाने बेलामा सरकार छ तर काम गर्ने बेलामा छैन । आज नयाँ सरकार बनेको १७औं दिन भइसक्दा पनि सरकारले पूर्णता पाएको छैन । यता हरेक दलभित्......
Prabhu Bank

गत आवमा सुनको आयात दोब्बर
गत आवमा सुनको आयात दोब्बर

काठमाडौं । गत आर्थिक वर्ष २०७७/७८ मा सुनको आयात १०३ दशमलव १४ प्रतिशतले बढेको छ । भन्सार विभागले सार्वजनिक गरेको गत आवको आयातनिर्यात अर्थात् वैदेशिक व्यापारसम्बन्धी तथ्यांकले यस्तो देखाएको हो । तथ्यांकअनुसार गत आवमा नेपालमा २७ अर्ब ३४ करोड ३९ लाख र......

Nepal Life Insurance

मैलुङ खोला जलविद्युत् कम्पनीको आईपीओमा  साँढे १७ लाखभन्दा बढीले दिए आवेदन
मैलुङ खोला जलविद्युत् कम्पनीको आईपीओमा  साँढे १७ लाखभन्दा बढीले दिए आवेदन

साउन १७, काठमाडौं । मैलुङ खोला जलविद्युत् कम्पनीको आईपीओमा आइतवार साँझसम्ममा साँढे १७ लाखभन्दा बढीले आवेदन दिएका छन् । विक्री प्रबन्धक सिद्धार्थ क्यापिटलका अनुसार आइतवार साँझ ५ बजेसम्ममा उक्त कम्पनीको आईपीओमा १७ लाख ७६ हजार ७११ जना आवेदकबाट २ करोड......

सानिमा बैंकद्वारा बाल अस्पताल निर्माणका लागि १ करोड सहयोग
सानिमा बैंकद्वारा बाल अस्पताल निर्माणका लागि १ करोड सहयोग
काठमाडौं (अस) । सानिमा बैंकले काठमाडौं इन्स्टिच्युट अफ चाइल्ड हेल्थलार्ई बाल अस्पताल निर्माणका लागि १ करोड रुप... Subisu Gig Fiber

Women Summit and Awards 2021

मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद
मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद

सिन्धुपाल्चोक । आइतवार बिहान हेलम्बुको भेम्राथाङबाट आएको भीषण बाढीका कारण सडक र पक्की पुल बगाउँदा मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहान क्षेत्रसँग सम्पर्कविच्छेद भएको छ । बाढीले हेलम्बुस्थित चनौटेको रातो पुल बगाएको छ । मेलम्ची खानेपानी आयोजनाको मुहानस्थलसम......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

सुस्तायो चीनको कारखाना गतिविधि
सुस्तायो चीनको कारखाना गतिविधि

साउन १७, पेचिङ (चीन) । गतमहीना चीनको कारखाना गतिविधि सुस्ताएको छ ।  सुस्त माग, कमजोर निर्यात र विषम मौसमको प्रभावका कारण समीक्षा अवधिमा कारखाना उत्पादन कोरोना भाइरसको महामारी शुरु भएयताकै न्यून स्तरमा ओर्लिएको हो । त्यहाँको राष्ट्रिय तथ्यांक कार्यालय (एनबीएस)ले बताएअनुसार जुलाईमा कारखाना क्षेत्रको गतिविधि मापन गर्ने पर्चेजिङ म्यानेजर्स इन्डेक्स (पीएमआई) ५० दशमलव ४ अंक रहेको छ ।  जुनमा यो सूचक ५० दशलमव ९ अंकमा थियो । कुनै पनि आर्थिक क्षेत्रको गतिविधि मापन गर्ने यो सूचक ५० भन्दा माथि रहेमा सो क्षेत्रमा वृद्धि भइरहेको बुझिन्छ ।......

कोभिडका बेला घरायसी प्रयोजनका सामग्रीको माग बढेको छ
कोभिडका बेला घरायसी प्रयोजनका सामग्रीको माग बढेको छ

होम अप्लायन्ससम्बन्धी सामग्रीको बजार माग, विक्री, सामान छनोट गर्दा ध्यान दिनुपर्ने पक्ष, कोभिडपछिको बदलिँदो अवस्था, डिजिटलाइजेसनलगायत विषयमा आर्थिक अभियानका लागि लक्की ग्रुपअन्तर्गतको गायत्री एन्ड सन्सका सह–महाप्रबन्धक किरण बस्नेतसँग घर संसारका......

घर निर्माणमा अनिवार्य भवन संहिता
घर निर्माणमा अनिवार्य भवन संहिता

काठमाडौं । ०७२ को विनाशकारी भूकम्पले धनजनको ठूलो क्षति गरायोे । त्यो क्षतिको प्रमुख कारण भूकम्पभन्दा पनि भवन निर्माण मापदण्ड अभाव र प्राविधिक ज्ञानको उपयोग नगरिनु पनि हो । हाल सरकारले घर (भवन) निर्माणमा भूकम्प प्रतिरोधात्मक व्यवस्थाको पालना गराउन कडा......