ई –पेपर | हाम्रो बारेमा | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast | Newbiz
arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

कुलेखानी जलाशय भरिन ९ मिटर बाँकी

४  मिनेट
Aarthik Abhiyan
हेटौंडा । तीन दिनदेखि परेको लगातारको वर्षाले इन्द्रसरोवरको कुलेखानी जलविद्युत् आयोजनाको जलाशयको सतह बढेको छ । जलाशय भरिन अब करिब ९ मिटर मात्र बाँकी रहेको आयोजनाले जानकारी दिएको हो । १ सय ६ मेगावाट क्षमताको कुलेखानी नेपालको एक मात्र जलाशययुक्त जलविद्युत् आयोजना हो । ७ किमि लम्बाइको कुलेखानी जलाशयमा पानीको सतह बिहीबार बिहान १ हजार ५ सय १९ दशमलव ४८...
Women Entrepreneurs Aarthik Abhiyan Epaper
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

यूएईले ल्यायो निजी क्षेत्रमा समान तलब 
यूएईले ल्यायो निजी क्षेत्रमा समान तलब 
असोज १०, दुबई (संयुक्त अरब इमिरेट्स) । संयुक्त अरब इमिरेट्स (यूएई) ले निजी क्षेत्रमा महिला र पुरुषका लागि बराबरी तलब सुनिश्चत गर्ने कानून ल्याएको छ । त्यहाँका शासक शेख मोहम्मद बिन रशिद अल मकतुमकी जेठी छोरी एवम् यूएई जनरल ब्यालेन्स काउन्सिलकी अध्यक......

Aarthik Abhiyan
पदक प्रशस्ति !
संविधान दिवसका दिन बिहानैदेखि सामाजिक सञ्जालहरूमा ‘फलानो पदक पाएकोमा फलानोलाई बधाई’ जस्ता सन्देशहरूको ओइरो लाग्यो । बधाई लिने–दिनेबाहेकहरू भने राष्ट्रिय जीवनमा त्यत्रो ‘योगदान...... Hamro Patro Shikhar Insurance
NBA Job Vacancy

यात्रा गरेको दुई साताभित्र लक्षण नदेखिए कोरोना परीक्षण नगर्न सरकारको आग्रह 
यात्रा गरेको दुई साताभित्र लक्षण नदेखिए कोरोना परीक्षण नगर्न सरकारको आग्रह 

असोज १०, काठमाडौं । सरकारले यात्रा गर्ने बित्तिकै कोरोना परीक्षण नगर्न सबैमा आग्रह गरेको छ । संक्रमित व्यक्तिको प्रत्यक्ष सम्पर्कमा आएको पाँच दिनअघि परीक्षण गराउँदा आफूमा संक्रमण छ/छैन भन्ने थाहा नहुने भन्दै स्वास्थ्य मन्त्रालयले यात्रा गर्ने बित्तिक......

Nepal Life Insurance

३ ओटा लघुवित्त कम्पनी मर्जरमा जाने सहमति, माघ भित्रै एकीकृत कारोबार गर्ने तयारी
३ ओटा लघुवित्त कम्पनी मर्जरमा जाने सहमति, माघ भित्रै एकीकृत कारोबार गर्ने तयारी

असोज १०, काठमाडौँ । तीनवटा लघुवित्त कम्पनीहरु एक आपसमा मर्जरमा जाने भएका छन् ।  शुक्रवार आयोजित कार्यक्रममा आरम्भ चौतारी लघुवित्त वित्तीय संस्था, सीवाईसी लघुवित्त वित्तीय संस्था र शालिग्राम लघुवित्त वित्तीय संस्थाबीच मर्जरमा जाने सहमति भएको ह......

एभरेष्ट बैंक–होटल अलफ्ट समझदारी
एभरेष्ट बैंक–होटल अलफ्ट समझदारी
काठमाडौं । एभरेष्ट बैंक र ठमेलमा रहेको होटल अलफ्टबीच समझदारी भएको छ । समझदारीपछि होटल अलफ्टमा बैंकका ग्राहकले... Subisu Gig Fiber
Nepal Oil Corporation Notice
NBA_Aug_COVER

कुलेखानी जलाशय भरिन ९ मिटर बाँकी
Aarthik Abhiyan

हेटौंडा । तीन दिनदेखि परेको लगातारको वर्षाले इन्द्रसरोवरको कुलेखानी जलविद्युत् आयोजनाको जलाशयको सतह बढेको छ । जलाशय भरिन अब करिब ९ मिटर मात्र बाँकी रहेको आयोजनाले जानकारी दिएको हो । १ सय ६ मेगावाट क्षमताको कुलेखानी नेपालको एक मात्र जलाशययुक्त जलवि......

अभियान जनमत

    कोरोना भाइरसको प्रकोपबाट नेपालको अर्थतन्त्रलाई जोगाउन के गर्नुपर्ला ?

  •   सरकारले जिम्वेवारीबोध गर्नुपर्यो ।
  •   प्रकोप नियन्त्रण निकाय गठन गर्नुपर्यो ।
  •   अन्तरराष्ट्रिय समुदायमा मद्दतका लागि पहल गर्नुपर्यो ।
Frox Job

एप्पलको कर महसुलसम्बन्धी फैसलालाई चुनौती दिँदै यूरोपेली आयोग
एप्पलको कर महसुलसम्बन्धी फैसलालाई चुनौती दिँदै यूरोपेली आयोग

असोज १०, ब्रसेल्स (बेल्जियम) । अमेरिकी बहुराष्ट्रिय प्रविधि कम्पनी एप्पल इंकले आयरल्याण्डलाई १३ अर्ब यूरो कर तिर्नु पर्दैन भन्ने फैसलाको विरुद्धमा यूरोपेली अयोगले अपिल दिने भएको छ ।  एप्पलले आयरल्याण्डमा कर भुक्तानीसम्बन्धी कुनै पनि नियम उल्लंघन गरेको प्रमाण नपाइएको भन्दै यूरोपेली संघ (ईयू) को सामान्य अदालतले जुलाईमा सो फैसला सुनाएको थियो ।कम्पनीले कर नतिरेको भन्ने विषयमा आयरल्याण्डले कहिल्यै केही बोलेको छैन । बरु उसले एप्पललाई कर छल्न दिएको आरोप यूरोपेली आयोगले लगाउँदै आएको छ ।  उपर्युक्त आकारको कर भुक्तानी शीर्ष प्राथमिकता भएक......

संघीयता कार्यान्वयनका विषयमा तीनै तहका सरकारबीच गम्भीर समीक्षा आवश्यक छ
संघीयता कार्यान्वयनका विषयमा तीनै तहका सरकारबीच गम्भीर समीक्षा आवश्यक छ

२०७२ असोज ३ मा नयाँ संविधान जारीसँगै शुरू भएको नेपालको संघीयता कार्यान्वयनको यात्राले आधा दशक पूरा गरेको छ । संघीय संरचनामा गएसँगै अहिले मुलुकमा ७५३ ओटा स्थानीय तह, ७ प्रदेश र एक संघीय तह गरी ७६१ ओटा सरकार क्रियाशील छन् । संविधान जारी भएको पाँच वर्षम......

५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन
५७ वर्षको यात्रा : नेपालीको जनजीवन सहज बनाउँदै साल्ट ट्रेडिङ कर्पाेरेशन

काठमाडौं । दशकौंदेखि नेपालमा सहज र सुपथ मूल्यमा खाद्य तथा उपभोग्य वस्तु विक्री गरेर मुलुकको आपूर्ति प्रणालीमा उल्लेख्य सहयोग पुर्‍याइरहेको संस्था हो, साल्ट ट्रेडिङ कर्पोरेशन । अहिले कोरोना भाइरस महामारीमा पनि यसले सहज रूपमा उपभोक्ताको घरघरमा ख......