arthik abhiyan
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

रोह सामसङको मोबाइल एकाइका नयाँ प्रमुख 

६  घण्टा  २९  मिनेट
रोह सामसङको मोबाइल एकाइका नयाँ प्रमुख 
माघ ६, सोल (दक्षिण कोरिया) । दक्षिण कोरियाली स्मार्टफोन निर्माता कम्पनी सामसङ इलेक्ट्रोनिक्सले स्मार्टफोन एकाइमा नयाँ प्रमुख नियुक्त गरेको छ ।  प्रमुख हातेफोन बजारमा चिनिया...
New Business Age Magazine
Prabhu Bank

मुख्य समाचार

 दैलेखमा  पेट्रोलियम अन्वेषण : ३ लाइनमा सकियो सेस्मिक सर्भे    
 दैलेखमा  पेट्रोलियम अन्वेषण : ३ लाइनमा सकियो सेस्मिक सर्भे    
 माघ ६, दैलेख । यस जिल्लामा पेट्रोलियम भण्डारणको क्षमता पत्ता लगाउने ‘सेस्मिक सर्भे’को काम भइरहेको छ ।            यहाँ पेट्रोलियम पदार्थ छ भन्ने कुरा पक्का भइसकेपछि कति परिमाणमा पेट्रोलियम पदार्थ छ, कु......

Aarthik Abhiyan
टिपरको शपथ 
देशमा बेला बेलामा विभिन्न खाले लहर चल्छन् । कहिले समृद्धिको लहर, कहिले पानीजहाजको लहर, कहिले लगानी सम्मेलनको लहर, कहिले शीतलहर, कहिले शपथ खाने र खुवाउने लहर । शपथ पक्कै स्वादिलो हुन्छ होला । त्यही...... Hamro Patro MANGO TECH
NBA Job Vacancy

तमोर जलविद्युत् आयोजना : विस्तृत सम्भाव्यता अध्ययनका लागि लगानी बोर्ड र प्रवर्द्धकबीच सम्झौता
तमोर जलविद्युत् आयोजना : विस्तृत सम्भाव्यता अध्ययनका लागि लगानी बोर्ड र प्रवर्द्धकबीच सम्झौता

काठमाडौं । तमोर जलाशययुक्त आयोजना निर्माणका लागि लगानी बोर्ड, नेपाल र यसको प्रवर्द्धक जलविद्युत् लगानी तथा विकास कम्पनी लिमिटेड (एचआईडीसीएल) र चीनको पावर चाइनाबीच विस्तृत सम्भाव्यता अध्ययनका लागि समझदारीपत्र (एमओयू)मा हस्ताक्षर भएको छ । समझदारीपत्......

Nepal Life Insurance

एनसीसी बैंकको मंगलवार बुक क्लोज, सोमवारसम्मका शेयरधनीहरुलाई मात्र लाभांश 
एनसीसी बैंकको मंगलवार बुक क्लोज, सोमवारसम्मका शेयरधनीहरुलाई मात्र लाभांश 

माघ ६, काठमाडौं । एनसीसी बैंकले माघ ७ गते मंगलवार बुक क्लोज गर्दैछ । बैंकले माघ १७ गते गर्न लागेको २२ औं वार्षिक साधारण सभाका लागि मंगलवार बुक क्लोज गर्न लागेको हो ।  बुक क्लोजको आधारमा माघ ६ गते सोमवारसम्म कायम शेयरधनीहरु मात्र सभामा भाग लिन......

सिटिजन्स बैंकका ४ शाखा थपिए 
सिटिजन्स बैंकका ४ शाखा थपिए 
काठमाडौं (अस) । सिटिजन्स बैंक इन्टरनेशनलले एकैदिन ४ ओटा शाखा कार्यालय सञ्चालनमा ल्याएको छ । बैंकले आइतवार चि... Aarthik Abhiyan Podcast
Mango Tech Digital Marketing Solution
Aarthik Abhiyan Epaper
Frox Job

अभियान जनमत

    टुटल र पठाओ सञ्चालनमा रोक लगाउनुपर्ने भन्दै दायर गरेको रिटमा अदालतले अन्तरिम आदेश दिन अस्वीकार गरेको छ । यसबारे तपाइको के राय छ ?

  •   ठीक हो
  •   ठीक होइन
  •   थाहा छैन
Subisu Gig Fiber

रोह सामसङको मोबाइल एकाइका नयाँ प्रमुख 
रोह सामसङको मोबाइल एकाइका नयाँ प्रमुख 

माघ ६, सोल (दक्षिण कोरिया) । दक्षिण कोरियाली स्मार्टफोन निर्माता कम्पनी सामसङ इलेक्ट्रोनिक्सले स्मार्टफोन एकाइमा नयाँ प्रमुख नियुक्त गरेको छ ।  प्रमुख हातेफोन बजारमा चिनियाँ स्मार्टफोन निर्माता कम्पनी हुवावेई टेक्नोलोजिजलगायत प्रतिद्वन्द्वीहरुबाट बढ्दो चुनौतीको सामना गर्न कम्पनीले यस्तो कदम चालेको हो ।  कम्पनीले ५१ वर्षिय रोह टेई–मुनलाई मोबाइल विभागको प्रमुख बनाएको छ । उनी विगत १२ वर्ष यताका मोबाइल एकाईका तेस्रो सीईओ हुन् । उनले सह–सीईओ डीजे कोहलाई विस्थापित गर्नेछन् । सामसुङको सूचना प्रविधि र मोबाइल तथा दूरस......

विद्युत्, सडक र पर्यटन क्षेत्रको विकासलाई प्राथमिकता दिएका छौं
विद्युत्, सडक र पर्यटन क्षेत्रको विकासलाई प्राथमिकता दिएका छौं

स्थानीय तहको निर्वाचनपछि टेम्केमैयुङ गाउँपालिकाले विकास निर्माणलाई तीव्र रूपमा अघि बढाएको छ । गाउँपालिकाले मुख्यतः सडक, विद्युत् लगायत पूर्वाधारलाई प्राथमिकतामा राखेर काम अघि बढाएको गाउँपालिका प्रमुख ध्रुवराज राई बताउँछन् । आफूहरू कृषि र पर्यटनबाटै ग......

भ्रमण वर्षलाई स्वागत गर्दै सन् २०२० : हस्पिटालिटी क्षेत्र फस्टाउने अवसर
भ्रमण वर्षलाई स्वागत गर्दै सन् २०२० : हस्पिटालिटी क्षेत्र फस्टाउने अवसर

पछिल्लो समय नेपालमा पनि अंग्रेजी नयाँ वर्ष लोकप्रिय बन्दै गएको छ । केही वर्ष अघिसम्म पनि नेपालमा आउने विदेशी पर्यटकलाई लक्षित गरी मनाइने यो उत्सवमा अहिले आम नेपाली समेत जोडिने गरेका छन् । अंग्रेजी नयाँ वर्षमा हुने विभिन्न कार्यक्रम र तिनमा नेपालीको ब......