ई –पेपर | विज्ञापन | ग्राहक बन्नुहोस | Podcast |
arthik abhiyan

NCELL

Dabur Chyawanprash Banner

Neco Insurance Limited
नयाँ अपडेट
लोकप्रिय

चाबहिलमा खुल्यो अन्तरराष्ट्रिय स्तरको मिराकल स्किन हेयर एण्ड एस्थेटिक क्लिनिक

६  घण्टा  २  मिनेट
चाबहिलमा खुल्यो अन्तरराष्ट्रिय स्तरको मिराकल स्किन हेयर एण्ड एस्थेटिक क्लिनिक
काठमाडौं । चाबहीलको चुच्चेपाटीस्थित दाम्पा कम्प्लेक्समा अन्तरराष्ट्रिय स्तरको 'मिराकल स्किन हेयर एण्ड एस्थेटिक क्लिनिक' सञ्चालनमा आएको छ । बिहीवार कलाकार दिपाश्री निरौला, आकाश श्रेष्ठ र बेनिसा हमालले क्लिनिकको उद्‍घाटन गरेका छन् । बिहान ९ बजेदेखि बेलुका  ७ बजेसम्म खुल्ला हुने क्लिनिकले कपाल प्रत्यारोपण, चाया, पोतो, डन्डिफोर, कोठ...
Business Conclave Award 2022

सहकारीलाई घरजग्गा कर्जामा २५ प्रतिशत सीमा, मूल्याङ्कनको ४० प्रतिशत मात्रै लगानी
सहकारीलाई घरजग्गा कर्जामा २५ प्रतिशत सीमा, मूल्याङ्कनको ४० प्रतिशत मात्रै लगानी
काठमाडौं । सहकारी संस्थाहरूले घरजग्गामा कुल ऋणको २५ प्रतिशतभन्दा बढी प्रवाह गर्न नपाउने भएका छन् । बागमती प्रदेश सरकारले बिहीवार ‘सहकारी संघसंस्था सञ्चालन, अनुगमन तथा लेखापरीक्षणसम्बन्धी मापदण्ड २०७९’ लागू गर्दै घरजग्गामा ऋण प्रवाहमा सीमा......

Aarthik Abhiyan
कुर्सीशास्त्रकी जय !
शस्त्र ठूलो कि शास्त्र ? पक्कै पनि शास्त्र ठूलो । अनि शास्त्रहरूमा सर्वोपरि कुन ? त्यो त कुर्सीशास्त्र नै हो भन्नेमा ऋषिमुनिदेखि सिसिमुनिसम्म सबैले मानेका छन् । त्यसैले कुर्सीशास्त्रका अगाडि बाँकी सबै...... Hamro Patro Salt Trading Corporation
Securities Board Of Nepal

राष्ट्र बैंकको नीतिविरुद्ध अटो व्यवसायी आन्दोलित, माइतीघर मण्डलामा दिए धर्ना 
राष्ट्र बैंकको नीतिविरुद्ध अटो व्यवसायी आन्दोलित, माइतीघर मण्डलामा दिए धर्ना 

काठमाडौं । सवारी साधनको आयात खुले पनि नेपाल राष्ट्र बैंकको नीतिका कारण गाडी विक्री गर्ने वातावरण नभएको अटो व्यवसायीहरू आन्दोलित भएका छन् । बिहीवार नाडा अटोमोबाइल्स एशोसिएशन अफ नेपालको आयोजनामा बिहीवार अटो व्यवसायीहरूले काठमाडौंको माइतीघर मण्डलामा धर्......

Nepal Life Insurance

श्री इन्भेष्टमेन्ट एण्ड फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडको विशेष साधारण सभा शुक्रवार
श्री इन्भेष्टमेन्ट एण्ड फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडको विशेष साधारण सभा शुक्रवार

काठमाडौं । श्री इन्भेष्टमेन्ट एण्ड फाइनान्स कम्पनी लिमिटेडले मङ्सिर २३ गते शुक्रवार विशेष साधारण सभा बोलाएको छ । कम्पनीले सञ्चालक निर्वाचनको प्रस्तावसहित विशेष साधारण सभा आह्वान गरेको हो । सभा कम्पनीको रजिष्टर्ड कार्यालय डिल्लीबजार, काठमाडौंमा बिह......

प्रदेश १ मा बैंकहरूको  लगानी साढे ५ खर्ब
प्रदेश १ मा बैंकहरूको लगानी साढे ५ खर्ब
काठमाडौं । गत आर्थिक वर्ष २०७८/७९ मा प्रदेश नं १ मा बैंक तथा वित्तीय संस्थाहरूको निक्षेप करीब ६ प्रतिशतले बढ्द... Subisu Gig Fiber
Prabhu Bank
nba magazine

गहुँ छर्ने समयमा पर्साका किसानलाई मल र बीउको अभाव
गहुँ छर्ने समयमा पर्साका किसानलाई मल र बीउको अभाव

वीरगञ्ज । धान बाली भित्र्याइसकेका पर्साका किसानलाई अहिले गहुँ खेतीका लागि आवश्यक रासायनिक मल अभाव भएको छ । किसान यतिखेर गहुँ खेती गर्नका लागि आवश्यक पर्ने उन्नत जातको बीउ, रासायनिक मलको जोहो र खेतको सरसफाइ तथा जोताइमा लागेका छन् । गहुँ छर्ने बेलाम......

अभियान जनमत

Nepali Patro Frox Job

विश्व फुटबलमा कहिलेइ नतोडिने अच्चमका १० रेकर्ड :
विश्व फुटबलमा कहिलेइ नतोडिने अच्चमका १० रेकर्ड :

काठमाडौं । यस अघिका विश्वकपमा बनेका कयौं रेकर्डहरू कतार विश्वकप वा आगामी संस्करणहरूमा तोडिनेछन् । यीमध्ये अधिकांश रेकर्ड फ्रान्सका स्टार प्लेयर काइलियान एमबाप्पेले तोड्ने छन् । यसमा अन्य केही खेलाडीहरू पनि छन् । तर आजको यस लेखमा भने हामीहरू विश्वकपमा कहिले नतोडिने केही रेकर्डबारे कुराकानी गर्न गइरहेका छौं । आधुनिक परिवर्तनका कारण केही रेकर्डहरू बलियो बनेर तोडिदैं नतोडिने भएका छन् ।  १. एउटै खेलमा सबैभन्दा धेरै पहेँलो कार्ड  कुनै रेकर्ड खेलाडीको प्रतिभा भन्दा पनि अक्षमता वा दोषका कारण बन्छन् । सन् २००६ मा क्रोएशिया र अष्ट्रेलियाबीच......

प्रधानमन्त्रीमा माओवादी केन्द्रको दाबी छ : सचिव डिलाराम आचार्य [अन्तरवार्ता]
प्रधानमन्त्रीमा माओवादी केन्द्रको दाबी छ : सचिव डिलाराम आचार्य [अन्तरवार्ता]

मंसिर ४ गते भएको प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा सदस्यको निर्वाचनको मत परिणाम आउने क्रम जारी छ । अधिकांश मत परिणाम आइसकेको छ भने केही स्थानमा मतगणना जारी छ । केही ठाउँमा भने मतदान हुँदैछ । समानुपातिकतर्फको मत परिणाम पनि अन्तिम चरणमा पुगिसकेको छ । अहिलेसम्मक......

अभियान तिहार विशेष : दिदीबहिनी र दाजुभाइको प्रेम
अभियान तिहार विशेष : दिदीबहिनी र दाजुभाइको प्रेम

काठमाडौं । नेपालीहरूको दोस्रो ठूलो चाड तिहारको महत्व दिदीबहिनी र दाजुभाइको प्रेमलाई लिने गरिन्छ । काग, कुकुर, गाई, गोरु पूजा गरेपछि अन्तिम दिन दिदीबहिनीले आफ्ना दाजुभाइलाई श्रद्धा, आस्था र निष्ठाका साथ दीर्घायु, आरोग्य र ऐश्वर्य प्राप्तिको कामना गर्द......